komentari za radove

komentari za radove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
hmmm pa faya meni je bas sjeo onaj prednji tocak a vec su bili malo smotani pa tako da je i onaj tamo vec smotan... jedino jos malo da jos malo pokusam da smotam :lol:
 
IGY je napisao(la):
allroad je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a valjaju li moje ratkape sa falcom hehe
joj meni se neda nikako, zamisli uzme laso i svaki put kad klikne treba mu 2 sec da prihvati pa onda opet tako
a kad spustam kliknem par puta odem na kafu i on jos spusta

:lol::lol::lol: pao sam ovdje :lol:

pa prije bih zamjenio opruge na ibizi nego sto on spusti kod mene u PS
ajmo da cujem ko jos ima 64 mb rama i da radi na tome

ja imam 2,8GHz P4 sa 1GB ram i grafiku od 512 i kad brisem sa gumicom isklikcem i cekam jedno minut da on to sve obrise (doduse nakupi se pedesetak klikova i valja to odraditi).... najveci problem je malo prostora na HDD C: - koliko samo PS guta prostora na C: dok je upaljen..... (jos sam histori stavio na 200 poteza - volim se vracati)...... ali se radi i ne mislim odustati :)
 
postavio sam neku slikicu......
steta sto, kad se uradi edit, ne prikaze da je editovana tema, nekgo je ostavi kao da nista nije dodano u temu....
 
Član
allroad je napisao(la):
hmmm pa faya meni je bas sjeo onaj prednji tocak a vec su bili malo smotani pa tako da je i onaj tamo vec smotan... jedino jos malo da jos malo pokusam da smotam :lol:

slusaj covjece sta ti kazem, pogledaj originalni i ovaj svoj...ovaj je skinut s auta gdje su tockovi bili vise smotani...uradi to i na drugom tocku pa ce bit ok...a ne osto ti onaj tamo manje smotan, a ovaj vise...
 
Super Moderator
te cu tockove pri kraju da rijesil dok se malo skontam... hvala na kritici :D
sad sam update uradio... poceo radit prednju karambolku pa reko necu dalje da je radim i da stimam dok ne kazete vi kako ce izgledat...
 
Član
koristi poligon laso za brisanje...ovako su ti sve neravne linije...uzmi poligon i postavljaj tacke...a fino zamisljeno...
 
Član
allroad je napisao(la):
poceo radit prednju karambolku pa reko necu dalje da je radim i da stimam dok ne kazete vi kako ce izgledat...

Faya_M5 je već rekao za polygonal laso tool,koristi njega
i namjesti feather na 0,5 i uključi antialias,imaćeš mnogo
posla da nacrtaš ovaj branik,trebaš uraditi refleksije,sjene....
usisnici su dobrog oblika još to treba utegnuti i napraviti da
djeluje što realnije :D
samo nastavi raditi dosad je dobro ;)
 
Super Moderator
nije los nije los... samo meni se licno felge ne svidjaju kako su legle ja bi neke druge... usisi na karambolci su fino uradjeni samo ja bi ih u crno obojio :D
 
vjeruj da sam to bio uradio ali nikako mu nije stajalo

evo jos malo pa cu stavit sliku sa malo izmjena pa ako vam se svidi koja je bolja
 
Super Moderator
hmm... evo gledam opet si felge zamrljo... prednja heravo stoji a zadnja ko da i nema falca i mutne su nekakve... nadji ljepse felge i probaj ih sa gumom zalijepiti u kompletu
 
Član
allroad se vidim nije mako...njega sam vec komentariso...
a fast..tuning, ove felge su ocajne...sve je ostalo i ok, al felge nikako...ugao nije ni blizu kako bi trebo bit...trazi druge i stavljaj...
i moj savjet kad stavljas felge...malo ih izbaci napolje brate dragi...ne mogu one bit uvucene ko fabricke, ipak je ovo tuning...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top