Komentari vezani za WIP radove

Komentari vezani za WIP radove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
heh, ajd' ti nasem narodu doglavi da je to zabranjeno..... (cudi me da vec nema nekih postova tamo, vezanih za sta ti ja znam)......
 

Ryu

Član
hehe ;)
cudi me da neko nije pito nesto lijevo tamo,il gdje sam sjedista uzeo i kolko su kostala ;)
 
Član
Ryu svidja mi se honda..sta mislis o carbon hood i jos neke carbon dijelove kao retrovizori il spoiler ??
 
Član
ja cu najvjerovatnije raditi carbon hood na daciji, al retrovizore i spojlere (one na gepeku) necu stavljat...ovako cisce izgleda...:)
 

Ryu

Član
knoxville je napisao(la):
Ryu svidja mi se honda..sta mislis o carbon hood i jos neke carbon dijelove kao retrovizori il spoiler ??

vidjecu,sa strane na prag nesto dodat carbon...moze i spojler,hauba ne znam,probo sam,al nije bas stojalo,vidjecu opet...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
haj za felge...al zasto mrezu??? meni se ona bas pravo svidja...

ne moras je mijenjat..probaj malo zatamnit da ide na crnu..a meni se icni da je previse gusta ? ako znas na sta mislim
 
Član
Evo sad ce rec opet on nesto pametuje,ali imam ja koji takt da kazem vezano za ovaj vas VIP projekat! Ljudi jednom kad posaljete radove nekom predvidjenom da bde sponzor i on vas odbije to je gotovo,znaci jednu samo priliku imate,kad se sponzoru ne svide vasi radovi tog sponzora mozete zaboravit,jer nece vas ni sljedeci put svatiti ozbiljno! Hocu da kazem da su vam radovi nula,ne,nemojte me pogresno razumiti,radovi su dobri,ali za ovo sto planirate uraditi smjesni su!!!Prema tome sjedite fino i odradite te radove kako treba,meni licno se niti jedan ne svidja da bi rekao e ovaj moze proci u novine i slicno! To je moj komentar,pa vi ako hocete uvazite moje kritike,ako mislite da nisam upravu,nastavite ko do sad,a ja vam zelim mnogo srece i uspjeha!!!
 
Član
Outrage je napisao(la):
Evo sad ce rec opet on nesto pametuje,ali imam ja koji takt da kazem vezano za ovaj vas VIP projekat! Ljudi jednom kad posaljete radove nekom predvidjenom da bde sponzor i on vas odbije to je gotovo,znaci jednu samo priliku imate,kad se sponzoru ne svide vasi radovi tog sponzora mozete zaboravit,jer nece vas ni sljedeci put svatiti ozbiljno! Hocu da kazem da su vam radovi nula,ne,nemojte me pogresno razumiti,radovi su dobri,ali za ovo sto planirate uraditi smjesni su!!!Prema tome sjedite fino i odradite te radove kako treba,meni licno se niti jedan ne svidja da bi rekao e ovaj moze proci u novine i slicno! To je moj komentar,pa vi ako hocete uvazite moje kritike,ako mislite da nisam upravu,nastavite ko do sad,a ja vam zelim mnogo srece i uspjeha!!!


bola' ovo nije ni 5% od finalnog rada..bar sto se mene tice..a i kod ostalih ce biti jos bruku dorada..vidis li da je rok do 20og septembra..
 
Član
Vidim kolega :) ali osnova uradjena se odmah vidi,a na osnovu ovog do sad,ako budete nastavili raditi nemoze izgledat dobro! Ryu do sad najvise ima osnove,ali i jos dosta posla na svojoj hondi :)

I samo ako moze jos jedno pitanje,zasto uopste vec postavljate radove!? Kad cete dalje raditi!?
 
Član
knoxville je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
haj za felge...al zasto mrezu??? meni se ona bas pravo svidja...

ne moras je mijenjat..probaj malo zatamnit da ide na crnu..a meni se icni da je previse gusta ? ako znas na sta mislim

fazon je sto ja tu masku nisam pravio, nego je skinuta sa auta koje je prof. tunirano (tj. s Mercedesa Carlsson) i meni se cini ok...e sad jedino probacu je malo potamnit da vidim kako ce izgledat...al ako ne bude ok, vracam na ovo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top