Koliko vrijede ove felge ?

Koliko vrijede ove felge ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim s gumama 250-270km a ako bi ti ispolirao i sredi falc,,onda bi mogao vise traziti jer mnogi na znaju da se to da polirati i sredivati pa misle 'sugave' fele,,,
 
ErRoR je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
za 350 ce otici u svako doba dana, kolega mi takve prodavao, ma planule ko sibice sa tako-tako gumama...idu na sva stariaj auta, na svakome jako lijepo cuci, tako da je raspon kupaca veliki ;)

Ja prodavao za 180 sa gumama, pa nece nitko... A lik ne rece koji su DOT gume, i koliko ima sare u mm, ako su kakve losije gume 3-4mm sare, 250maca je plafon po meni...

pise da su nove gume...e sad koji je DOT....
 
Prije par mjeseci sam kupio na otpadu iste exip 15 7J sa 2 gume pirelli P6000 u dobrom stanju za 100KM i to skinuo sa GTI golfa koji je stigao dan ranije.E sad jest mi čovjek dao jeftinije jer sam uzeo još par stvari al i da ih središ, ispoliraš plafon je 250KM možda 300.Nemaju ljudi para, svi bi neke zamjene, kriza ekonomska, poplave, zemjotresi, skakavci....
 
Član
mrezastih felgi imas na svakom koraku...
jbg,mozes prodati od 100 pa recimo do nekih 300km nekom fanatiku na old fazon... ;)
a gume kao gume,djeluju mi kao stariji model(po sari)...mozda i grijesim...
sve u svemu napatices se dok ih prodas...
sretno u prodaji
 
tzman je napisao(la):
Ovo su Pirelli Cinturato P7 gume i gledam sad na NET-u svugdje ljudi traze oko 600KM za 4 polovne.

16ke Pirelli Cincurato P7 nove su ti u njemackoj 80tak eura komad nove...kod nas mozda 10% skuplje...15ke su znaci jeftinije i plus sto s polovne i plus sto su dobro stare...ovo je stara shara...
 
Član
jeremija123 je napisao(la):
Prije par mjeseci sam kupio na otpadu iste exip 15 7J sa 2 gume pirelli P6000 u dobrom stanju za 100KM i to skinuo sa GTI golfa koji je stigao dan ranije.E sad jest mi čovjek dao jeftinije jer sam uzeo još par stvari al i da ih središ, ispoliraš plafon je 250KM možda 300.Nemaju ljudi para, svi bi neke zamjene, kriza ekonomska, poplave, zemjotresi, skakavci ....

Nista bez skakavaca....
;)
 
Član
jeremija123 je napisao(la):
Prije par mjeseci sam kupio na otpadu iste exip 15 7J sa 2 gume pirelli P6000 u dobrom stanju za 100KM i to skinuo sa GTI golfa koji je stigao dan ranije.E sad jest mi čovjek dao jeftinije jer sam uzeo još par stvari al i da ih središ, ispoliraš plafon je 250KM možda 300.Nemaju ljudi para, svi bi neke zamjene, kriza ekonomska, poplave, zemjotresi, skakavci....

hahaha :lol: :cool: moje misljenje 250 km ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top