Koliko vrijede ove felge ?

Koliko vrijede ove felge ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja i jaran smo nabavili aluminijske felge sa novim niskoprofilnim Pirelli gumama pa me zanima koliko vrijede da ih prodamo.

Velicina: 15
Rupe: 4x100
Boja: Crna-Hrom


2vjzu2v.jpg
 
Član
napisao je nove pirreli gume, zar ne bi to trebalo biti malo visocija cijena?
:icon_question:
 
na pik-u stoje te felge 390 km sa gumama http://www.pik.ba/artikal/203249/felge-exip-sa-gumama-15-quot-/

felge ko felge nevrijede puno samo gume ti mogu cijenu malo popraviti ako su nove
 
slikaj druze sve 4 felge fino...imal na njima ostecenja, jesul krivljene, kako je ovo ispolirano....? nisu bas puno para...ako su dobre gume one ti dizu cijenu najvise...a 15ke cojk bbs prodaje trazi180KM ne moze da proda...ovo trebas bas naletit na nekog da mu trebaju oldschool felgice pa da uzme...
 
Član
na pik-u stoje te felge 390 km sa gumama http://www.pik.ba/artikal/203249/felge-e...-15-quot-/

To sam ja postavio da vidim ima li interesanata za tu cijenu i vecina me pita hocu li prodati samo gume.
Vidio sam lik prodaje samo felge za 400KM i to nisu hromirane kao ove.


slikaj druze sve 4 felge fino...imal na njima ostecenja, jesul krivljene, kako je ovo ispolirano....? nisu bas puno para...ako su dobre gume one ti dizu cijenu najvise...a 15ke cojk bbs prodaje trazi180KM ne moze da proda...ovo trebas bas naletit na nekog da mu trebaju oldschool felgice pa da uzme...

Felge nemaju ostecenja i nisu iskrivljene, treba samo rubove ispolirati,trenutno kod jarana u Zivinicama.

Evo kako izgledaju kad su ispolirane:
exipalufelgen15x7negativeexposure30.jpg


koja dimenzija guma?
Koja godina proizvodnje?
Koliko J imaju felge?
Koji ET?

Gume 195x50
4x100
7JX15
ET18

Ovo su Pirelli Cinturato P7 gume i gledam sad na NET-u svugdje ljudi traze oko 600KM za 4 polovne.
 
Član
za 350 ce otici u svako doba dana, kolega mi takve prodavao, ma planule ko sibice sa tako-tako gumama...idu na sva stariaj auta, na svakome jako lijepo cuci, tako da je raspon kupaca veliki ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
za 350 ce otici u svako doba dana, kolega mi takve prodavao, ma planule ko sibice sa tako-tako gumama...idu na sva stariaj auta, na svakome jako lijepo cuci, tako da je raspon kupaca veliki ;)

Ja prodavao za 180 sa gumama, pa nece nitko... A lik ne rece koji su DOT gume, i koliko ima sare u mm, ako su kakve losije gume 3-4mm sare, 250maca je plafon po meni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top