Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Član
bmw 318is coupe 210km/h je slikano http://img40.imageshack.us/i/bmwmaxo.jpg/ isao je do 230km/h te slike nemamo
golf 2 1.6d 5brzina 170km/h autoput sl.brod-zagreb nazalost slike nemam ali bit ce kad budem nekad ponovo isao
 
Član
Nesto iznad 180 po cajgeru, Sa prema Ze, fatao povoljan vjetar i nizbrdice:D Ali na gps-u je pokazao 169. Ne moze vise, treba mu 10kilometara ceste za +1km/h :D Al trosi samo tako, gledam kazaljku sa gorivom kako pada, a i noga zabolila koliko sam stisnuo papucicu...
 
G

GoPlay

180km/h
1.6 16v mozda jos koji km... gore ali sumnjam kataloski mu pise 178km/h
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Autoput Zg-Krapina

Boli te brige! M5 je to!!!

Najveca brzina kojom sam se ja ikad vozio u zivotu do sad bila je 262 kmh
sa BMW 730 d 2007 sa chipovanim ECU i sportskom turbinom neznam detalje jer nije moj avto spicili smo ga na ovu brzinu ana autoputu Slovenija - Italija nisam slikao jbg jer me malo bilo i hastra da nedo Bog zasmetam xD na autu je pokazivalo 262 kmh a na navigaciji cak i 274, iako to zvuci jako puno sto i jeste u autu se nije ni osjetilo na evropskim autoputevima i vakom avtu ....

svoja auto i nisam imao priliku tjerati jer moja dvica meda nema i ima 330k iza sebe a ostala auta i nisu nesh da se ćeraju ...
 
Član
Bmw E36 318is coupe, slavonski brod - zagreb 210km/h... Mislim da moze jos koji kilometar brze :D
 
Top