Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Vidim iz bijeline si vjerovatno si cuo za speed servis i kicu sto vozi crvenu alfu. E on je ovog golfa radio motor i ignitech u rumi struju. 1.8 8v je gti ko mi ne veruje zabole me k**** iskreno. Ko god hoce da proba nek dodje na han pjesak momak sto je auto sad kof njega ce vam pokazati kako auto ide. 1.8 16v mu ne moze nista. Uglavnom.od.laganja nemam nista a uostalom i zabole me. To da laze sat slazem se al da auto ide, ide iza mene drug bio sa e39 525 ide 180 po satu u e39 i ne moze da me obidje.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Kod nas ne laze, kod nas to ustvari ide vise,nego sat pokazuje manje,ovaj sa gti-em je ustvari isao 230km/h :D
Otidji u speed servis u racanskoj iza Monda i pitaj za ovog golfa sta i kako i koliko je isao, pa onda pričaj. Sat laze ali da je isao preko 200 po gps isao je.
34257a727f64bef624f63630fb57cbc4.jpg


Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ko je rekao da je ovo fabricko? :D i ovde se postavljaju slike nasviranih alfi mogu i ja golfa. A i da citas postove vidio bi da sam u proslom postu napisao i motor i struju.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ko je rekao da je ovo fabricko? :D i ovde se postavljaju slike nasviranih alfi mogu i ja golfa.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Ne shvatas ti. Kako mozes istim mjenjacem u kojem je odnos zupcanika takav da na bubam 7000rpm ides 193 kmh na 195/65/r15 gumama ici 220 ? kojom logikom ? haj ne kazem da si stavio vece gume pa bi popravio 2 3 kmh ali da popravis 27 nema logike. Druga stvar je to da bi trebao imati veci rev limit a to nisi imao sigurno. Povecanjem snage samo povrcavas ubrzanje dok sa istim mjenjacem i rev limitom max brzina ostaje ista
 
Ja coveka eno ti auto u han pjesku upali gps i nek te provoza. Ja nit sam auto digao na dizalicu pa vozio i snimao da zajebajem narod i lazem. Slikao sam sat na auto putu koliko laze ne znam isto tako ne znam ni koji je mjenjac da je fabricki ne bih rekao. Znam da auto ide kao blentavo i da mu gti KR ne moze ništa. A sto se tice blokade, blokada je pomjerena jer je radjena struja u Rumi sto sam vec napisao.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Ne shvatas ti. Kako mozes istim mjenjacem u kojem je odnos zupcanika takav da na bubam 7000rpm ides 193 kmh na 195/65/r15 gumama ici 220 ? kojom logikom ? haj ne kazem da si stavio vece gume pa bi popravio 2 3 kmh ali da popravis 27 nema logike. Druga stvar je to da bi trebao imati veci rev limit a to nisi imao sigurno. Povecanjem snage samo povrcavas ubrzanje dok sa istim mjenjacem i rev limitom max brzina ostaje ista
Nebojša pusti drkadzije kraju. Ovaj maha ne zna gdje je supalj, prvo nek množenje preko 100 nauci!

Ako je golf 2 na 13 inča felgama napravljen da ide 190km/h
Onda na 15inca felgama ide daleko preko 200km/h
Kako?

Evo stručnjak maha neka izračuna. Dajem priliku da se pokaže pamet.
I onda mi kazu da imam nesto protiv VW-ovaca....

Send via Gameboy Color
Drži se svedjana to su strijele nebeske. Kakav vw, to je cobansko auto

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Nema potrebe za svadjom. Na satu je toliko pisalo, rekao sam da nije mereno gps, isto tako sam rekao da je na autu radjen motor(budzen ne generalka spustanje glave obradjivanje ventila druga bregasta i ko zna sta jos) i remap posle. Menjac ne znam od cega je ali posto znam prethodnog vlasnika male su sanse da je fabricki i neverujm da ne bi ostavio menjac fabricki a radio struju motor i trap I opet govorim sat laze ali da auto ubija kako ide to stoji.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Kod mene na Corsi za divno cudo na 200kmh manje laze nego na 120...
Na nekih 210 po satu kuca blokada, fabricki ide 204, po GPSu 203
Doduse to je bilo na 15kama, ne znam moze li navuci do blokade na 16kama :D
 
Top