Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Član
golf 5 1.9tdi -205 km/h ,
vectra c 1.9 cdti 215 km/h,
mazda 2.2 benzin 626 230km/h,
bmw318i kockica 195km/h
pougeot boxer 2.8hdi 165km/h
skoda octavia II 1.9tdi 198km/h

Pun gas
 
Član
Zelena vam tema do jaja... Zar je bitno tko je koliko volio, tema se ubila za hvaleđija, sa astrom nisam presao 100km/h a i nemam namjeru nesto...Ne zuri mi se nigdje :)
 
Član
Nissan Primera 2.0 SLX 115ks
Vozio je 140 i nisam smio vise posto nemam vozacki
Slike nema tek kad polozim :D
 
Član
evo jučer išao malo raspuhat malo po zaobilaznici da probam sa zimskim šlapama.
Vrijeme ideala..+6 samo što je bil mrak..
ugl. 210 km/h..neide više:D
 
BMW 520i 24V + SMCHIPTUNING POWER ,rezlultat je bio ,top speed od 230KM/H...takodjer nemam sliku,a volio bih imati...samo sam tip sofera koji se vise prepusti uzitku cepanja auta, nego da se u tom trenutku sjeti slikati,ah valjda nekog i nagovorim da sjedne pa da uslikam. Sve u svemu smatram kao impresivan rezultat za ovako jednu tesku staru rabatiju. He he he...
 
passat 5 TDI , 90 konja,, cetvrtom 160 km/h,, (niz brdo), :icon_smile: ,
PS. nadam se da mi stari nije prijavljen ovde negdje, :icon_smile:
 
Član
neki dan.... golf iv 1.9 tdi 4 odrasla covjeka... + gepek pun stvari i zimske gume 215km/h bg-zg autoput
 
BHT Ovisnik
neki dan jetta 2 1.6d 4brzine 40kw 135km/h na 195-15,nisam imao vise piste da oprobam:D
 
Početnik
malo spamanja,MAX 100 kmh vozio jbg bez vozacke pa valja bit pametan ufatio malo ceste pa reko da vidim kako 1.0 vuce do 60-70 inekako ali dalje NIKAKO....jedvaaaa
 
Član
Rovim nesto po racunaru pa slucajno nadjoh slicicu, Kia Ceed :icon_biggrin:



A Saxa nisam nikad vozio preko 200 km/h, vjerujem da moze 220-ak km/h nagurati...
 
Član
mozda se i moj golfic moze ovdje uvrstit 160 1.3I '85 nece dalje ko za inat
usput kad sam tu kakva bi bila razlika u brzini,tad su bile 13' m+s a sad sam nabavio neke 15' 195...brzi ili sporiji??
 
Top