Koliko i sta vam treba za dB drag

Koliko i sta vam treba za dB drag

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jes jes more se napravit al ne more svako..vjerovatno i ti da si poslusao neke savjete napravio bi veci rezz
 
Član
muha je napisao(la):
wrong setup, wrong user, wrong components :)

hehehehehe ovo je vrh :lol::lol::lol::lol: .... samo umjesto wrong user ja bi stavio first time user :cool::cool::cool::cool: .... neke stvari se mogu i abd bice uradjene drugcije drugi put .... :cool::cool::cool::cool:

Schumi je napisao(la):
Jes jes more se napravit al ne more svako..vjerovatno i ti da si poslusao neke savjete napravio bi veci rezz

dapace .... samo kod mene nije vise bilo neslusanje savjeta vec je bio manjak para jer cim je krenula sezona, streetrace malte ne svake druge sedmice, a bog (amerikanac) dao nafta skupa a i aeroportovi 90 marki, pa haj ti to sad skupi i napravi, a ja vjerujem da je se sa odgovarajucom kutijom i odgovarajucim aeroportom na odgovarajucoj frekvenciji, i moja muzika mogla dic na tih 145dB .... al dzaba ti to sve kad ti treba lova i odgovarajuci TERM LAB .... :cool:

P.S. igy vrati mi potpis i onu malu stvarcicu ispod imena na ono kako je i bilo ....
 
Član
eddo je napisao(la):
jbga ja to napiso bajgi da bude smjesno pod 1, pa sam onda skonto da bi moglo slucajno nekog bezze uvrijedit i pocet neku svadju opet nanovo pod 2 pa sam se odlucio brze bolje promjenit dok niko nije vidio pod 3, al aj et neka bude sto biti mora .... sory ako se neko uvijedi i de majke vam mile odbite malo od mene ja sve sto sam reko je da nemre svako napravit muziku da puha 145dB za 1000 maraka a vi navrli na mene ko lesinari na les .... odabite ba malo i jebite se ba nemre 1 cojk protiv vas svih .... vi imate svoje misljenje ja imam svoje, ako sam ja vec vase prihvatio sto nemrete i vi moje? .... papci jedni ....

i samo da dodam .... razlog zasto sam to reko je taj sto sam ja ulozio u svoju muziku dobro iznad 1000 maraka i puho sam samo 141,8dB I ZATO SAM REKO DA NEMOZE SVAKO NAPRAVIT MUZIKU OD 145dB ZA 1000 MARAKA ....

eto bekire jel ti to dovoljno dobar argument i jel se sad moze iko nac ko ce rec jest edo je u pravu, MORE SE, al nemere svako ....

Nisu ti ovo argumenti eddo ba, ovo meni vise lici na urede, pazi ti si sa svojim muzikom mogao ici preko 145 diba ali da si se malo vise trudio...
Prvo nisi imao ni aeroport, a ni kutije odgovarajuce, a da si poslusao savjete nekih ljudi bio bi na 146 sigurno, mozda i na 147... al o tom po tom nema veze ima jos sezona, valjda naucis da slusas i upijas...;)
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Nisu ti ovo argumenti eddo ba, ovo meni vise lici na urede, pazi ti si sa svojim muzikom mogao ici preko 145 diba ali da si se malo vise trudio...
Prvo nisi imao ni aeroport, a ni kutije odgovarajuce, a da si poslusao savjete nekih ljudi bio bi na 146 sigurno, mozda i na 147... al o tom po tom nema veze ima jos sezona, valjda naucis da slusas i upijas...;)

jesu i upravo to sto si ti reko potvrdjuje ono sto ja svo vrijeme govorim .... nemre je ba svako napravit za tako malu lovu eto i ti si to reko .... istina je da bi aeroport i odgovarajuca kutija puhala negdje oko 145dba kod mene, al jbga nije se bekire moglo novcano, a znas i sam da je volja i zelja tu, samo je lova bila problem .... i da vam jos nesto kazem, znaci od pocetka kad sam poceo slagat muziku prije malo vise od godinu dana, do dana danas, svi, znaci DULE, MUHA, FARE, BEKIR, IGY, VEDO, CAK I FELE, jbga ako sam nekog zaboravio nek se ne uvijedi, znaci svi navedeni su na neki nacin meni dali savjet, pomogli, i ja to nikom od vas nemogu zaboravit nikad, i zato bekire kazem da ono sto sam napiso pa promjenio to je trebalo bit smjesno, al fakat kad sam to procito nakon postavljanja ispostavilo se da ce prije bit uvrjedljivo neg smjesno i zato je taj post editovan .... vama momci puno puno hvala, jako puno tog se naucilo, i jako puno tog se jos ima naucit, i iskreno se nadam da se vidimo 2010 godine na crti jer 2009-te daj boze da uspijem sredit ista od nekih stvari koje sam naumio :lol::lol::lol::lol: ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top