Koliko auta smije uvest fizicko lice

Koliko auta smije uvest fizicko lice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HFintegrale je napisao(la):
drzava je takvim ljudima vec dohakala davno, nije im dala normalan posao da ljudi mogu zivjet od necega, drzava ih je na to natjerala, pusti ti ovaku drzavu sve svoje fabrike je unistila i narod naprosto ostavila na ulici da krepa od gladi, takvim ljudima svaka cast nek rade i sto vise zaradjaju a ovakvoj drzavi kao sto je nasa fina BiH netreba nista davat jer nije zasluzila..


Griješiš druže, država je, dopuštajući pojedincima da razvijaju raznorazne privatne biznise (u šta ubrajamo i švercere automobilima), dohakala ljudima koji kopaju po smeću ili koji rade na crno za 350 maraka mjesečno. Ko dovlači 5-6 auta vrijednih po desetak hiljada svaki mjesec njemu je i dobro u takvom donosu snaga, i takve treba "oporezovati"....

Koliko god grozni i loši bili vlastodršci to nije razlog da svako od nas krši zakone ili možda ne plaća porez...kome se ova država ne sviđa i ko je ne voli, doviđenja i prijatno, idite, nemojte se nikad vraćati....možda da se zove drugačije bila bi pojedincima ponos i dika, najbolja na svijetu...;)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
šta je ovo sve patrioti neki... sigurno zaposleni u drzavnim firmama pa im drzava super

ma normalno, sve su to neki zamjenici direktora sekretari itd... oni i ne svataju ovu temu

dodji malo stari na moje mjesto pa da te pitam svidjal ti se sto plaćas porez i ostalo sto ide drzavi...dosta im je PDV i ona homologacija od 350 KM a obicni papir na kojem pise da je auto euro3
 
Član
i ja sam na biro-u a radim na crno i hvala bogu zaradi se.i mnogo toga imam na moje ime...samo govori da si dobio na Bingu...;)
 

LSD

Član
__minel__ je napisao(la):
i ja sam na biro-u a radim na crno i hvala bogu zaradi se.i mnogo toga imam na moje ime...samo govori da si dobio na Bingu...;)

i na bingu kad dobijes sve preko 100 KM uzme ti porez od 10%....dakle uzme ti sve podatke sa licne karte tako da si u evidenciji :D;)
 
Član
LSD je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
i ja sam na biro-u a radim na crno i hvala bogu zaradi se.i mnogo toga imam na moje ime...samo govori da si dobio na Bingu...;)

i na bingu kad dobijes sve preko 100 KM uzme ti porez od 10%....dakle uzme ti sve podatke sa licne karte tako da si u evidenciji :D;)

ma dobro sad..mozes reci aparati(manja-veca)...uglavnom moze se nesto skontati,odakle sve to...
 

MTR

Član
LSD je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
i ja sam na biro-u a radim na crno i hvala bogu zaradi se.i mnogo toga imam na moje ime...samo govori da si dobio na Bingu...;)

i na bingu kad dobijes sve preko 100 KM uzme ti porez od 10%....dakle uzme ti sve podatke sa licne karte tako da si u evidenciji :D;)

4ever u evidenciji , jos malo i neces plate moc' dignut bez odobrenja banke majku im njihovu lihvarsku
 
Član
kad treba zajebati drzavu svi hoce da je zajebu, a kad treba drzava nesto da da onda svi traze od drzave...

i kod nas sve neke kabadahije, tipa sta bih ja uradio kad bi ovaj ili onaj dosao na vrata... da postoji taj zakon i da vam dodju, ako niste regularni ne bi nista uradili nego bi se udarili nogom u guzicu...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
kad treba zajebati drzavu svi hoce da je zajebu, a kad treba drzava nesto da da onda svi traze od drzave...

i kod nas sve neke kabadahije, tipa sta bih ja uradio kad bi ovaj ili onaj dosao na vrata... da postoji taj zakon i da vam dodju, ako niste regularni ne bi nista uradili nego bi se udarili nogom u guzicu...

kako biti posten, kad vlast koja treba da vodi drzavu krade lopatama..kazu kad dodjes na vlast ako ne krades smatraju te kretenom pa moras krast, pa ti vidi te kabadahije ;)
 
Član
to i jeste problem u ovoj drzavi.. cim zaradis nesto teskim radom i na posten nacin, steknes nesto u zivotu ti si odmah ukrao, lopov itd... u BiH haman ljudi su i dalje u socijalizmu gdje svi trebaju da budu jednaki... kapitalizam je surov... ja cu uvijek tvrditi da ne postoji drzava u kojoj se manje radi a bolje zivi od BiH... problem je sto Memo, Hamo, Suljo sa srednjim skolama hoce da imaju istu platu kao Refko koji je advokat... malo treba zapeti, zavrsiti dobar fax, truditi se i naci posao a ne po cijeli dan sjediti i lelemudati po kafama, kukati i govoriti kako se nema i ne raditi nista po tom piitanju...


ovu temu treba kljucati, covjek je dobio odgovor a to su 3 auta godisnje ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top