Koliko auta smije uvest fizicko lice

Koliko auta smije uvest fizicko lice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle zanima me koliko ja smijem uvest auta i ocarinit,da li posotji limi neki godisnji bez toga da moram placat porez tamo ovim lopovima, autokuce mogu uvozit kolko hoce zato placaju porez,a sta je samnom ?
Cuo sam neke informacije da mogu 3 auta u jednoj godini uvest,al mi ta informacija nije pouzdana, pa me sad zanima da li neko zna tacan odgovor ?
 
Član
cuvaj se mnogi ovih dana vozare do sjedista sipe tj nekog tog organa na celu sa granicnom policijom da daju izjave
 

MTR

Član
prozor je napisao(la):
cuvaj se mnogi ovih dana vozare do sjedista sipe tj nekog tog organa na celu sa granicnom policijom da daju izjave

ima toga sve vise , neki dan inspekcija+murija+sipa zaustavili lika , standardno vozacka , saobracajna za muriju , za sipu info dje radis ? pa kaze nigdje , na birou sam ! haj malo vamo , eeee odakle ti Passat 2010 godiste ?? Kaze poslao mu brat iz Amerike pare , eeee kad doneses potvrdu iz banke da si podigao pare mozes doci po auto , bice parkiran iza MUP-a , haj sad idemo svi zajedno do tvoje kuce na 3 sprata , 6 banja , 3 jakuzija , 2 garaze ....ooooooo zena ti vozi golfa 6 ???? odakle njoj ?? poslala joj zaova pare jel ???

Eno oba auta iza MUP-a ...............jos nema potvrde :D
 
Član
MTR je napisao(la):
prozor je napisao(la):
cuvaj se mnogi ovih dana vozare do sjedista sipe tj nekog tog organa na celu sa granicnom policijom da daju izjave

ima toga sve vise , neki dan inspekcija+murija+sipa zaustavili lika , standardno vozacka , saobracajna za muriju , za sipu info dje radis ? pa kaze nigdje , na birou sam ! haj malo vamo , eeee odakle ti Passat 2010 godiste ?? Kaze poslao mu brat iz Amerike pare , eeee kad doneses potvrdu iz banke da si podigao pare mozes doci po auto , bice parkiran iza MUP-a , haj sad idemo svi zajedno do tvoje kuce na 3 sprata , 6 banja , 3 jakuzija , 2 garaze ....ooooooo zena ti vozi golfa 6 ???? odakle njoj ?? poslala joj zaova pare jel ???

Eno oba auta iza MUP-a ...............jos nema potvrde :D

u tri p*čke materne bi ja njih sve poslo, imam sve to na osnovu toga sto nisam ukro nego se trudim da zaradim, nek fataju one sto kradu auta i pljačkaju kuće, i bas me briga hoce li neki sipovac ovaj moj post procitat. a ja cisto posteno odem plattim i na rizik dotjeram auto a on ce meni auto pred mup, hoće al kad plati cijenu kojui procita na tom autu,kad isplati neg ga goni gdje hoće ;)
 
Član
Bilo ko ko se bavi trgovinom bilo koje vrste treba da placa porez i ima dokaz o porijeklu svoje imovine, a da me ne bi napao recu ti odma da nemam nikakve veze sa drzavom i drzavnim organima osim te da svaki mjesec moram da uplatim drzavi ono sto je sleduje.
 
Član
jusuf je napisao(la):
Bilo ko ko se bavi trgovinom bilo koje vrste treba da placa porez i ima dokaz o porijeklu svoje imovine, a da me ne bi napao recu ti odma da nemam nikakve veze sa drzavom i drzavnim organima osim te da svaki mjesec moram da uplatim drzavi ono sto je sleduje.

platio bi i ja porez ako vec dodje do toga,odeđenu neku sumu,al mi auto nece niko zaplijenjivat dok ne opravdam odakle mi pare za to auto, mislim glupost cista,mozda sam naso 10 000 na putu,moguće je svašta :icon_smile:

edit: ne napadam nikog normalno pričam,onako kako jest.tek bi napad bio kad bi ko dosao po auto :D
 
Član
MTR je napisao(la):
prozor je napisao(la):
cuvaj se mnogi ovih dana vozare do sjedista sipe tj nekog tog organa na celu sa granicnom policijom da daju izjave

ima toga sve vise , neki dan inspekcija+murija+sipa zaustavili lika , standardno vozacka , saobracajna za muriju , za sipu info dje radis ? pa kaze nigdje , na birou sam ! haj malo vamo , eeee odakle ti Passat 2010 godiste ?? Kaze poslao mu brat iz Amerike pare , eeee kad doneses potvrdu iz banke da si podigao pare mozes doci po auto , bice parkiran iza MUP-a , haj sad idemo svi zajedno do tvoje kuce na 3 sprata , 6 banja , 3 jakuzija , 2 garaze ....ooooooo zena ti vozi golfa 6 ???? odakle njoj ?? poslala joj zaova pare jel ???

Eno oba auta iza MUP-a ...............jos nema potvrde :D


U nasoj drzavi ovako nesto... GARANT! :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
A znam da ne napadas, nego da unaprijed kazem da ne bi bilo da "navijam" za drugu stranu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
I sta sad ja radim na bausteli zena radila u pekari na crno naravno imamo svoju kucu i 3 auta i sad kobiva nemogu ja to imati jer nisam zaposlen i prijavljen u nekoj firmi... To kad podju provoditi kalaš se vadi iz ulja i poredu..
 
Član
pa nece fatati one sto su milione natukli, nego ove u usponu, onaj sa milionima ga lako kupi, ako ne njega onda njegovog sefa.
spremljen je zakon koji ima pravo ispitati porjeklo imovine, ovo se sad vjezbaju.
malo informacija neke auto kuce u gradisci i sanskom mostu padaju kao sa kruske a vi se pitajte sto.
i ove seme amidzic dajdzic tetic i to je isfurano, svemu su stali u kraj
 
Član
Pa mislim da je u svijetu normalno da ispituju da li mozes nesto sebi da priustis sa svojim primanjima ili ne.
 
Član
pa da, samo se mi nesto pusemo sta ce meni gdje ce na mene i slicno.
sa drzavom i zakonom imati problema a ne hvala to je najgori problem koji se moze imati, od cinovnika najsitnijih do najkrupnijih pa kada krene paranoja eh.
nema para na svijetu koje to mogu platiti, jednom nikad vise;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top