Koji woofer i koje pojacalo?

Koji woofer i koje pojacalo?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
kupi monoblok stabilan na 1 ohm ako ima d2 i nema frke , jer no replacement for displacement,,,
 
Član
Imas oglas druze za amp:
http://bhtuning.com/showthread.php?tid=10760
ima da ti raspuse auto ko uragan, dobar za takmicenja, a za slusanja ubi tjera van iz auta...
P.S. kod mene ista cijena + 15% popusta za clanove foruma...
 
Početnik
Nece coek ni na rate ni skupo, coek sebi kupio pojacalo Blaupunkt GTA 400 Flash, i Pioneer 307D4, sutra mi to drug Fidel sve instalira pa cemo da vidimo kako radi, ne mislim se takmicit... Moze lockot :)
 
Član
uh Bekire danas sam te sreo kod presjednistva,uh kako grmi zika,a felge izgledaju drama,sory na off
 
Član
Ja idem ono fino laganini sa rajom,kad cujem nesta negdje grmi,okrecem se,gdje sta,kad ono Bekir,laganini ide,zika grmi,i kulira covjek

pozz
 
Član
Deyo je napisao(la):
Što bih ja sebi :)

TS-307D4
Maximalna Snaga 1200 watts
RMS snaga 400 watts
2 zavojnice
Frekvencijski opseg 18 - 500 hz
Osjetljivost 89 db
Impedancija 2 ohms / 8 ohms
Promjer 30 cm
Masa 7.10 Kg
Sony XM-SD22X (malo jače od 200KM, slagaću :))
Max Power (Watts): 1200
Max. channel configuration at 4 ohm (W) 2 x 200 = 400RMS
Max. channel configuration at 2 ohm (W) 2 x 250 = 500RMS
U najgorem slučaju na 4Ohma ćeš izvući 400RMS odnosno RMS snagu zvučnika :)

Zdravo novi sam clan i ne bih pretjerano da pametujem ali:
Moje iskustvo govori da ne mjesas sony i pioneer, zasto sony nema kvaliteu zvuka na visokom (hajcanje) gubi dubinu basa na malom toliko tutnji da ti se zvuk u autu izoblici , dok je kod pioneer-a situacija obrnuta kod (hajcanja ) dobro radi, kad smanjis svi tonovi ostaju u balnsu, e sada je pitanje sta trazis komplexasko brujanje da te svi gledaju ili da TI uzivas u zvuku, naravno pioneer je skuplji 30-40% od sony-a ,ne moze ni bilo kakav palyer mora imati 5V. izalz na cinceve , da bi to bilo to, zvucnik mora biti 30% jaci od pojacala da ne bi nabio spulu na magnet, vidim da se Igy dobro razumije pa neka ti objasni sta to znaci kad se moze desiti
U svakom slucaju ako hoces woofere uzmi 2x kanalono pojacalo ili mono blok vidim da t je muha napisao da za 380 KM nema pojacalo te snage koje ti trazis to je u pravu , to su pojacala PRS-serije ako ga hoces novog od hiljade pa mnavise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top