koji motor u corrada

koji motor u corrada

u velikom sam razmisljanju koji motor dsa ubacim u svog corrada bio nekad g60 u njemu pa onda 1,8 carb pa sam to smece izbacio pa se kontam sta da ubacim i kako dali ce morat ici i instalacija od motra kojeg uzmem jer cuo sam da g60 instalacija ide samo na g60 motor!!
 
koji god motor da uzmes treba ti instalacija
mozes nac povoljno originalni 2.0 16V 9A koji se ubacivo u Corrada i Passata, bice ti tamam
 
Član
pa dobro, nigdje nije naveo u kojem cjenovnom rangu.... 1.8T mu je najbolji izbor ako moze finansijski izgurati, ako ne onda mu i 9A moze pomoci
 
sub3r je napisao(la):
pa dobro, nigdje nije naveo u kojem cjenovnom rangu.... 1.8T mu je najbolji izbor ako moze finansijski izgurati, ako ne onda mu i 9A moze pomoci

do 500KM 9A i miran, a ako bi kupovo 1.8T treba mu jos 200-300KM za majstore, nije to svaciji poso
 
Da je moj ja bih 1.8T ali to ti je malo komplicirano za ubacit,pogotovo ako moras placat majstora...kontaj oko 1500E...
a uvijek imas jeftinije rijesenje...vr6 ili ABF,ja bih prije vr-a
 
pa dobro motor gti od mk4 je prica za sebe al nemogu toliko novaca izdvojiti jer radim kompletno auto trebami para i za farbanje unutrasnjost i da nenabrajam!!naso sam kod momka 16v 9a motor bio u corradu sa kompletnom instalacijom i mjenjacom za 450km e sada kakav je ajd znaj ko god prodaje kaze dobar je ovo ono!!!abf nemogu nac a poskup ko god da ima!!!tako da bi najvjerovatnije iso na 9a!
znali ko sta se treba obracat paznju kod tih motora ja sam imo u sciroccu dva 16v al kr-a!!!

______________________
VW for life!!!!
 
Moj glas za 1.8T iz mk4,naravno ako si u mogucnosti .Ovaj lik je prepravio g60 na 1.8 T ( mislim da je iz mk4),pa mozes da se raspitas sve kako i sta ,za njega sam siguran.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000370655338

Ne znam kako i sta,ali uglavnom corrado izvlaci nesto oko 300 kS i ide pravo jebeno :cool:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Y_azlTQSSkY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Naso sam jedan g60 motor kompletan 1000km a sad ako bi mogo nac do 1500km od mk4 radije bi jos malo skupio love i uzeo og golfa turbaka!!!!

uf ide malo rec!bas cu se raspitat kod njega sta mu je radio!

uf ide malo rec!bas cu se raspitat kod njega sta mu je radio!
 
Top