Koji lonac uzeti za dizela !?

Koji lonac uzeti za dizela !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako izvadis sve iz zadnjeg lonca i samo zavaris dvije "rore" to ce imati zvuk od 1500-3500 obrtaja, ali na vecim obrtajima ne, izgubit ces na kompresiji u autu ce biti tolika buka da to nije normalno ,a potrosnja pih, ostavi svoj lonac i samo stavi dvije rore ,znaci iz lonca racva na dvije rore i to je to .
Osim toga to je GTD njemu skoro sav izduv ode u turbinu pa tu nema pritiska u auspuh da pravi zvuk, bolje zvuci obicni dizel sa rorama.
 
Član
care moj kod nas ima jedan dizel koji moze osramotit benzinca,cuje se bolesno a dizel i to dvojka....
jest kad prodje.....niti ide a okicen do jaja:lol:
 
Legend
ma imam ja rore, ne radi to zbog stylinga, ukinut cu rore skroz, vec samo zbog zvuka :D
raspitivao sam se malo. i nije preporucljivo da se vade svi lonci, tako da je definitivno odluka da ostaje zadnji lonac, samo naci neki chuning style da se fino cuje i to je to :)

:cool::cool:
 
resmu lonac sa orginalnim nastavcima traži i to je to kod mene je mal motor sa srednjim loncem tj sve fabrika i pozadi mi je remus lonac orginal sa orginal remus nastavcima zvuk extra ni puno ni malo zlatna sredina a kvalitet ok i to je to nemaš frke
 
Član
napravi lonac od protivpozarnog aparata.
provuces izbusenu cijev kroz njega lijepo zavaris i to je to
 
Legend
a da probas .... mislim ako ti se svidja i ako pase po tvom cejfu na auto "jap style" ..... u mene je skinut samo zadnji origigi lonaci stavljen ovaj ,.... zvuk imam super solidan :D nista prebucno u kabini , a brukti bas super za dizela
 
Legend
cekam onog ludog adija da vidim sta je on radio :D

jap style, hm... ma drug ne znam bas.. falcovaTe felge, i jap style nisam bas pametan

nasao sam jedan superextra, lastovcic, nov oko 130kmica, al mi nesto bezze izgleda pravo na mojoj duji :icon_confused:
 
ma stavi remus kao sto je na slici na 1.strani kod mene je isto samo cetiri rore i ima fin zvuk al ko sto napisa GTI od 1500-3500rpm
http://www.youtube.com/watch?v=4HdprZ4mkU4
eto ti jedan video kako u mene zvuci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top