Koji lonac uzeti za dizela !?

Koji lonac uzeti za dizela !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Eo ovak, nisam znao gdje bih postavio ovu temu, pa reko da stavim ovdje..

Uglavnom, dakle vozim 1.6 gtd 51kW golf mk2 , i sad me interesuje, jel ko pokusavao izvuc kakav sexy zvuk iz te ljute masine :D..

kod Lige na njegovom golfu je od golfa mk3 TDI, i onak, nije los zvuk za dizela uopste, pa reko da vidim ako je jos neko uzimao kakav aftermarket lonac, da se dobro pokazao na dizelima, svaki savijet bi dobro dosao..

hvala
 
Član
A sto ce ti zadnji lonac uopste! Povadi sve, pruzi cijev do kraja pa ces vidjet kako rezi :icon_twisted:
Vidio sam negdje nedavno da to Hrvati cesto rade sada... ili sve povaditi i na kraju neki custome made protocni lonac i zdravoo ;)
 
Početnik
Sad ti kazem, REMUS TYP S3, sexyy zvuk kod mene bio,jos obicni dizel sa srednjim lonce..
prije njega na sdrugom dizelu sam sebi napravio lonac..uzeo citav, otvorio ga, sve iz njega povadio, zatvorio, na kraju jos jednu rupu napravio i stavio nekakvu roru FOX..takodje bio dobar zvuk..
 
Legend
Mrva je napisao(la):
A sto ce ti zadnji lonac uopste! Povadi sve, pruzi cijev do kraja pa ces vidjet kako rezi :icon_twisted:
Vidio sam negdje nedavno da to Hrvati cesto rade sada... ili sve povaditi i na kraju neki custome made protocni lonac i zdravoo ;)

a vidis nesto mi suhva da skidam sve, a k'o da gledam da cu na kraju tako uradit hahahahhaha :D
joj mrva ubit cu te hahahha :icon_twisted:

vidis, ja danas skidoh srednji lonac, i bacih ga a mogao sam ga ostavit i njega ubacit nazad i neke bezze rore smotat prema dole i gori hala :D

Oggy je napisao(la):
Sad ti kazem, REMUS TYP S3, sexyy zvuk kod mene bio,jos obicni dizel sa srednjim lonce..
prije njega na sdrugom dizelu sam sebi napravio lonac..uzeo citav, otvorio ga, sve iz njega povadio, zatvorio, na kraju jos jednu rupu napravio i stavio nekakvu roru FOX..takodje bio dobar zvuk..

aj brate sibni kakvu sliku tog lonca, samo da vidim kako izgleda :D
 
Početnik
e9fd4l.jpg
ev i ovdje..
REMUS TYP S3..original za golf mk2 gti, cijevi do lonca fi50..
 
Član
a vidi moze ti se lonac napraviti nije problem oko 100KM tako nesto ali opet , sam ti skini sve pa probaj iznenadices se
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
A sto ce ti zadnji lonac uopste! Povadi sve, pruzi cijev do kraja pa ces vidjet kako rezi :icon_twisted:
Vidio sam negdje nedavno da to Hrvati cesto rade sada... ili sve povaditi i na kraju neki custome made protocni lonac i zdravoo ;)

a vidis nesto mi suhva da skidam sve, a k'o da gledam da cu na kraju tako uradit hahahahhaha :D
joj mrva ubit cu te hahahha :icon_twisted:

vidis, ja danas skidoh srednji lonac, i bacih ga a mogao sam ga ostavit i njega ubacit nazad i neke bezze rore smotat prema dole i gori hala :D




hahaha
Neznam lave.. ja i Micky smo se bas bili bas raspitivali za tvoj problem!
Kao sto ti Micky rece sada.. nije problem protocni ni napraviti, nekih 100 markica. Ako te bude intresovalo Micky ima broj covjeka tko ti to moze napraviti.
 
Legend
oke, hvala za info, budem kod dodexa malo experimentisao ovih dana, reci cu mu nek mi fikne ovaj lonac zadnji, pa ako bude previse bucno, onda ubacit onaj srednji (on je ja mislim protocniji) nego ovaj pozadi, pa nekako da to sredim da bude ono.. malo bucnije nego stock ;);)
 
Član
noke vidi da sve izvadis i uzmes neki zadnji lonac,imat ces malo jaci zvuk........u mene je sve pocupano osim zadnjeg i ja happy:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top