KOJI KLJUC ZA SARAFICE NA FELGAMA

KOJI KLJUC ZA SARAFICE NA FELGAMA

Član
Pozdrav,zanima me gdje nac kljuc za odvrtanje ovih sarafica na felgama??? ovo je model felgi http://www.maxrev.de/1-barracuda-indy-8x18-bild-54680.htm
http://www.expresstuning.ch/shop/popup_image.php?pID=211
http://www.raceland.ch/data/1846.jpg
bio bi zahvalan ako mi netko moze rec di to naci!!!
 
Jako tesko...jedan moj frend je trazio za OZ...samo su imali u OZ trgovini felgi ali nisu mu ga dali,jedini izbor mu je bio da im on donese felge da ih oni rastave i naravno da to naplate....
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ja bih volio da vidim kakvi su šrafići, a ne felge.
nema nikakve blize slike na netu,a na mojim felgama su ofarbani ti sarafici pa se ne vidi kakvi su!!
dzinn16v je napisao(la):
Jako tesko...jedan moj frend je trazio za OZ...samo su imali u OZ trgovini felgi ali nisu mu ga dali,jedini izbor mu je bio da im on donese felge da ih oni rastave i naravno da to naplate....
pa da nema nigdje to kupit,koja su to gamad...:icon_mad:
zlajaaa je napisao(la):
pa što otvaraš temu u DIY :icon_question:
sorry ,ako moze neka admini prebace temu di treba... ;)
 
Član
Jbg, ne vidi se i nemam predstavu, ali eto izgleda da je specijalni alat. Znam samo da i kod nas ima sposobnih ljudi koji bi to mogli iskopirati, pa probaj tako ako ti se isplati.
 
Član
i ja isto mislim da mozes odnijet nekom tokaru da ti napravi alat za to mada mi malo to lici na zvjezdasti kljuc ako nenadjes nista ima tokar dobar tokar sve napravi :))
 
Član
pukim48 je napisao(la):
daj da vidimo sarafice izbliza......imas npr. zvjezdaste inbus kljuceve ;)
imam i probao sa njima,0 bodova...ja mislim da bi trebao neki kljuc sa pun k.... krakova,ali neznam jer su ove moje felge farbane,a s njima i sarafici,i nemogu uopce vidit kakvi su...
Frenkie-3B je napisao(la):
Ja kolko znam te baracuda felge nisu dvodijelne,i da su ti sarafi samo atrape tj. sminkica

nisu dvodijelne,ali bi htio skinut sarafice,ocistit ih i dati na kromiranje...

OggyBoy je napisao(la):
Jbg, ne vidi se i nemam predstavu, ali eto izgleda da je specijalni alat. Znam samo da i kod nas ima sposobnih ljudi koji bi to mogli iskopirati, pa probaj tako ako ti se isplati.

ermin_tz je napisao(la):
i ja isto mislim da mozes odnijet nekom tokaru da ti napravi alat za to mada mi malo to lici na zvjezdasti kljuc ako nenadjes nista ima tokar dobar tokar sve napravi :))
dao bi,ali nemam predodzbu kako izgledaju...da mi je bar jedan skinut...
 
Član
A3M d.o.o.
SLO-1260 Ljubljana-Polje
Vevska 17

je zastupnik pa posalji njima mail mozda imaju za prodati
 
Član
to su plasticni sarafi i to ces svakako sve polomiti kad budes skidao :( pa ti je svejedno mozes ih i sjekacem kidati isti ti je vrag :D
Moj savjet pokidat te sarafe nabavi neke druge sarafe kromiraj narezi navoj u felge i gas..
evo kako je na keskin KT1 odradjeno to ( keskin ima plasticne sarafe koji su samo za ukras)

408999_222758271135869_100002050928525_484139_817100099_n.jpg
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
to su plasticni sarafi i to ces svakako sve polomiti kad budes skidao :( pa ti je svejedno mozes ih i sjekacem kidati isti ti je vrag :D
Moj savjet pokidat te sarafe nabavi neke druge sarafe kromiraj narezi navoj u felge i gas..
evo kako je na keskin KT1 odradjeno to ( keskin ima plasticne sarafe koji su samo za ukras)

408999_222758271135869_100002050928525_484139_817100099_n.jpg
neznam,koliko sam ja vidio da nisu plasticni,ako kojim slucajem budu plasticni,onda cu uradit ovako kao sto si rekao....pa koji im je k...c da stavljaju plasticne sarafe:icon_question:
 
Top