KOJI KLJUC ZA SARAFICE NA FELGAMA

maric320

Član
20.04.2008
43
0
6
33
hr knin
Auto
bmw 320 e46
Pozdrav,zanima me gdje nac kljuc za odvrtanje ovih sarafica na felgama??? ovo je model felgi http://www.maxrev.de/1-barracuda-indy-8x18-bild-54680.htm
http://www.expresstuning.ch/shop/popup_image.php?pID=211
http://www.raceland.ch/data/1846.jpg
bio bi zahvalan ako mi netko moze rec di to naci!!!

dzinn16v

Član
19.01.2010
1.875
119
63
turbe
Jako tesko...jedan moj frend je trazio za OZ...samo su imali u OZ trgovini felgi ali nisu mu ga dali,jedini izbor mu je bio da im on donese felge da ih oni rastave i naravno da to naplate....

maric320

Član
20.04.2008
43
0
6
33
hr knin
Auto
bmw 320 e46
OggyBoy je napisao(la):
Ja bih volio da vidim kakvi su šrafići, a ne felge.
nema nikakve blize slike na netu,a na mojim felgama su ofarbani ti sarafici pa se ne vidi kakvi su!!
dzinn16v je napisao(la):
Jako tesko...jedan moj frend je trazio za OZ...samo su imali u OZ trgovini felgi ali nisu mu ga dali,jedini izbor mu je bio da im on donese felge da ih oni rastave i naravno da to naplate....
pa da nema nigdje to kupit,koja su to gamad...:icon_mad:
zlajaaa je napisao(la):
pa što otvaraš temu u DIY :icon_question:
sorry ,ako moze neka admini prebace temu di treba... ;)

OggyBoy

Član
25.09.2009
10.658
1.320
113
33
Laktaši
www.akcrankshaft.com
Auto
Konzerva
Jbg, ne vidi se i nemam predstavu, ali eto izgleda da je specijalni alat. Znam samo da i kod nas ima sposobnih ljudi koji bi to mogli iskopirati, pa probaj tako ako ti se isplati.

ermin_tz

Član
09.12.2009
257
0
16
Tuzla
Auto
Opel Vectra 2.0 Dti 16 v
i ja isto mislim da mozes odnijet nekom tokaru da ti napravi alat za to mada mi malo to lici na zvjezdasti kljuc ako nenadjes nista ima tokar dobar tokar sve napravi :))

pukim48

Član
05.02.2010
2.361
7
38
38
Priboj
Auto
VW Golf mk2, mk3
daj da vidimo sarafice izbliza......imas npr. zvjezdaste inbus kljuceve ;)

maric320

Član
20.04.2008
43
0
6
33
hr knin
Auto
bmw 320 e46
pukim48 je napisao(la):
daj da vidimo sarafice izbliza......imas npr. zvjezdaste inbus kljuceve ;)
imam i probao sa njima,0 bodova...ja mislim da bi trebao neki kljuc sa pun k.... krakova,ali neznam jer su ove moje felge farbane,a s njima i sarafici,i nemogu uopce vidit kakvi su...
Frenkie-3B je napisao(la):
Ja kolko znam te baracuda felge nisu dvodijelne,i da su ti sarafi samo atrape tj. sminkica
nisu dvodijelne,ali bi htio skinut sarafice,ocistit ih i dati na kromiranje...[hr]
OggyBoy je napisao(la):
Jbg, ne vidi se i nemam predstavu, ali eto izgleda da je specijalni alat. Znam samo da i kod nas ima sposobnih ljudi koji bi to mogli iskopirati, pa probaj tako ako ti se isplati.
ermin_tz je napisao(la):
i ja isto mislim da mozes odnijet nekom tokaru da ti napravi alat za to mada mi malo to lici na zvjezdasti kljuc ako nenadjes nista ima tokar dobar tokar sve napravi :))
dao bi,ali nemam predodzbu kako izgledaju...da mi je bar jedan skinut...

bmwscaner

Član
03.01.2008
4.243
8
38
34
ljubuski
www.bmwclubserbia.com
Auto
BMW e30
to su plasticni sarafi i to ces svakako sve polomiti kad budes skidao :( pa ti je svejedno mozes ih i sjekacem kidati isti ti je vrag :D
Moj savjet pokidat te sarafe nabavi neke druge sarafe kromiraj narezi navoj u felge i gas..
evo kako je na keskin KT1 odradjeno to ( keskin ima plasticne sarafe koji su samo za ukras)

maric320

Član
20.04.2008
43
0
6
33
hr knin
Auto
bmw 320 e46
bmwscaner je napisao(la):
to su plasticni sarafi i to ces svakako sve polomiti kad budes skidao :( pa ti je svejedno mozes ih i sjekacem kidati isti ti je vrag :D
Moj savjet pokidat te sarafe nabavi neke druge sarafe kromiraj narezi navoj u felge i gas..
evo kako je na keskin KT1 odradjeno to ( keskin ima plasticne sarafe koji su samo za ukras)

neznam,koliko sam ja vidio da nisu plasticni,ako kojim slucajem budu plasticni,onda cu uradit ovako kao sto si rekao....pa koji im je k...c da stavljaju plasticne sarafe:icon_question: