Koji je najbolji pas za cuvanje imovine

Koji je najbolji pas za cuvanje imovine

Član
evo sad sam dosao kod jarana ima 2 tornjaka jedan je pravi a drugi krizan sa necim pa je malo manji. prisao sam nekako dvoristu al ni lud nebi usao jedva sam se natjerao dok ih je on cuvao. kaze da nikad nije kucu zakljucao ni auto a nikad mu niko nije ni pokusao uci hahah :lol::lol::lol:
 
Član
menso206 je napisao(la):
evo sad sam dosao kod jarana ima 2 tornjaka jedan je pravi a drugi krizan sa necim pa je malo manji. prisao sam nekako dvoristu al ni lud nebi usao jedva sam se natjerao dok ih je on cuvao. kaze da nikad nije kucu zakljucao ni auto a nikad mu niko nije ni pokusao uci hahah :lol::lol::lol:


Ma tornjaci su najbolji jos su i nasa autohtona vrsta. Treba i na to malo gledati, malo patriotizma i sa te strane ;) A sto se tice cuvanja tu su dokazani ;)
 
Član
Alive je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
evo sad sam dosao kod jarana ima 2 tornjaka jedan je pravi a drugi krizan sa necim pa je malo manji. prisao sam nekako dvoristu al ni lud nebi usao jedva sam se natjerao dok ih je on cuvao. kaze da nikad nije kucu zakljucao ni auto a nikad mu niko nije ni pokusao uci hahah :lol::lol::lol:


Ma tornjaci su najbolji jos su i nasa autohtona vrsta. Treba i na to malo gledati, malo patriotizma i sa te strane ;) A sto se tice cuvanja tu su dokazani ;)
imao sam jednog prije al nisam znao nista o njima pa ga nisam ni odgojio kako treba nista nije znao hehe kad ga pustim iz boxa dok ne ogladni ne mozes ga uhvatit samo se volio igrat, ali ovi u njega bas zeznuti. sad kad bi nabavljao psa uzeo bi tornjaka bas sto ti kazes to je nasa pasmina a i lijepi su i rade svoj posao odlicno :icon_smile:
 
Član
ta vrsta je i za mene ljepsa posto je duga dlaka ali na kontra stranu zahtjeva vise paznje i odrzavanja

u kontra (kratka dlaka ) definitivno dobermann crni/braun svejedno
7b01d3e8877c76ec1345dfbc7119c.jpg


poznatija sorta psa koji direktno skace i hvata za vrat
 
Član
sinoc u gradu vidjoh jednog lik ga vodi, mrcina prava :cool:

imao jaran crnu zenku, jeftino je prodao jer je nije vise mogao drzati...
 
Član
Nasao sam kod jednog covjekaa pa tek za 3 mj ce bit :) al nema veze cekat cu uzet cu muzijaka
 
Top