Koji HU koristite ???

Koji HU koristite ???

Koji HU trenutno koristite

  • Alpine

    Votes: 36 14,0%
  • Pioneer

    Votes: 47 18,3%
  • Sony

    Votes: 74 28,8%
  • JVC

    Votes: 22 8,6%
  • Koristim multimediju

    Votes: 7 2,7%
  • Kasetas

    Votes: 15 5,8%
  • Drugo

    Votes: 39 15,2%
  • Kenwood

    Votes: 17 6,6%

  • Total voters
    257
Član
Sta je sa tim JVC-om kad prelazite na njega?
Znam da citaju ama bas svakakve cd-ove no kakvi su za setup-a?
Mislim na kvalitetu signala izlaza itd...?
 
Član
Sta je sa tim JVC-om kad prelazite na njega?
Znam da citaju ama bas svakakve cd-ove no kakvi su za setup-a?
Mislim na kvalitetu signala izlaza itd...?

zavisi sve sta uzmes isto ko sto zavisi i za svaku drugu marku, kolko para tolko muzike ... kod mene je jvc sa 5 voltnim pozlacenim izlazima za pojacalo sto rijetko koji standardni plejer danas ima ...
 
Član
Kvalitetni uredaji a cijenom nisu baš skupi kod mene je 2din jvc kw-xr611 cita usb,ima ulaz za ipod i aux, 4v izlaze za pojačalo, daljinski, 29 boja osvjetljenja, za ove pare kolko košta nisam ništa bolje na tržištu našao za više para normalno da ima i bolje :D
 
BHT Ovisnik
ja sam bio zadnji put koristio Alpine 9882 Ri, extra hu,prezadovoljan, onda sam malo zbog sminke,a i uklopio mi se kao 1din tvornicki presao na kineza eonon D1205 jer znam da ga kolega ima samo drugi model i jako sam zadovoljan kvalitetom zvuka i svega, u njega je vec 3-4 godine bez problema,evo i mene sluzi
71MAF83BiCL._SL1500_.jpg
 
Član
Baš kao što dragon reče, i obični alpine 1 din player ako ganjaš neki jači model treba iskeširati za polovan 200 eura :p za multimediu 300 eura polovnu :D
 
Kupio sam Clarion DB568RUSB,ne mogu da vjerujem kako ima ovako kvalitetan zvuk,uz to sam ga uzeo za 60 km,ja zadovoljan :D
Clarion-DB568RUSB.jpg
 
pioneer deh-80prs. zadovoljan sam, ali kad bih ga baš trebao mijenjati onda bih uzeo nešto što ima iste karakteristike, ali uz neke dodatke poput wifija, blu-ray disc čitača, navigacije itd. uglavnom sve što se može strpat u 1-din uređaj. nešto poput AVH-A7100BT samo još bolji.
 
Top