Koji HU koristite ???

Koji HU koristite ???

Koji HU trenutno koristite

  • Alpine

    Votes: 36 14,0%
  • Pioneer

    Votes: 47 18,3%
  • Sony

    Votes: 74 28,8%
  • JVC

    Votes: 22 8,6%
  • Koristim multimediju

    Votes: 7 2,7%
  • Kasetas

    Votes: 15 5,8%
  • Drugo

    Votes: 39 15,2%
  • Kenwood

    Votes: 17 6,6%

  • Total voters
    257
IGY je napisao(la):
marko_v je napisao(la):
ako ko planira kupovatiu dobar HU muha prodaje 9855 za okej cifru...

taj je kod mene, i mislim da ih je samo par komada u BiH :)
i on je pun k para a nema USB, ali zato ;)

ma ima ih, i ja imam jedan.. pravo dobar hu, meni osobno ljepsi od 9887, mada su mi zadnje serije, npr 9886 posebno lijepe na oko..

a kod 9855 vecinu nervira ovaj touch, a meni je bas ok stvarcica.. :icon_rolleyes:

davore ima i alpine ipod podrsku, adapter je oko 40km, muha i daje adapter uz onaj..
 
Član
Trenutno mi je u autu ALPINA CDA 117 ri...Uzeo sam ga najvise zbog te podrske za USB i I pod...A imao sam 9855,9886 i 9887...Ruku na srce,najvise me je odusevio sa zvukom 9887...
 
Član
Ljubane imao sam ja pare za Alpine ali adapter bi em izasao 100km dodatno
Ma uzecu sada Alpine vjerovatno ili nesto lijevo a da valja, pajo mi je lijep i koristan ali nervira me no yaya
 
Član
ima vec poprilicno kako koristim Boss BV7965, dobio ga jeftino iz use, radi jos uvijek, cita sve, zadovoljan.
 
Član
Poweracoustik dvd 7" PTID-8970NRB cita sve, dvd, dvix, sdcard, usb, blutooth, telefon... prezadovoljan.
 
Član
Koristio Sony CDX-GT414U kupio ga zbog USB, ali sad imam Becira koji cesto ide samnom a zna svirat Harmoniku tako da ja uz harmoniku pjevam dok vozim.:lol::lol::lol::lol: Trebam sebi nabavit pojacalo i mikrofon da se mogu folirat dok se vozam po gradu:lol::lol::lol::lol:

Sony CDX-GT414U prezadovoljan ;)
 
Član
Clarion 788.... 3-way skretnice i USB
Prije imo alpine 7893, 9812, 9813, 9885.... za poštelat Alpine treba imat školu završenu inače okej HU...
Polsije toga pajo p88rs, jako dobar HU, jednostavni izbornici... zvuk dobar, samo nema USB....
 

IGY

Član
Joke vala si u pravu za ustimavanje alpine, tezak je do bola, ali zato kad se jednom ustima uzivanju nema kraja :)
 
Član
Blaupunkt Madeira cd33 iste sekunde bi ga zamjenio za bilo sta bolje :D al trenutno finansijska situacija ne dozvoljvava bolje, mada cim sta naleti gledacu da ovo zamjenim ;)
 
Početnik
Joke-zgb je napisao(la):
Clarion 788.... 3-way skretnice i USB
Prije imo alpine 7893, 9812, 9813, 9885.... za poštelat Alpine treba imat školu završenu inače okej HU...
Polsije toga pajo p88rs, jako dobar HU, jednostavni izbornici... zvuk dobar, samo nema USB....

zna covjek,

a sta si ti stelao na alpinama molim te??? animacije, delfine.. je u pravu si to je problem nastelati na alpine-u...

od gore napomenutih HU ova samo e 9812 ozbilan HU sve ostalo su.. a sta da ti kazem
 
Top