Koji headunit koristite

Koji headunit koristite

Koji headunit korisite

  • Alpine

    Votes: 15 12,6%
  • Pioneer

    Votes: 22 18,5%
  • Sony

    Votes: 38 31,9%
  • Kenwood

    Votes: 13 10,9%
  • Panasonic

    Votes: 3 2,5%
  • JVC

    Votes: 7 5,9%
  • Fabricki

    Votes: 10 8,4%
  • Ostalo

    Votes: 11 9,2%

  • Total voters
    119
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trenutno koristim Alpine 7893R,HU je super jedina zamjerka sto mu svi izlazi za pojacalo nisu 4V



uskoro planiram kupit Clarion-a ili Rockford Fosgate ako uspijem pronaci
 
Početnik
/////ALPINE IVA D310

h500iVAD310-f.jpeg



i jos na ovo PXA H701 :)

pxa-h701.jpg
 
Član
bulex je napisao(la):
Sony trenutno u Golfu CDX-GT620U
CDX-GT620U.jpg

a bio je kenwood nekakav MP3 koji je sad kod zhene u citroenu Sirius Sat radio fazoni nekakvi....
prije u autima pretezno fabricki + imo sam davno nekad u jednom auto... pioneer...

kenwood sam zamjenio sonyem... zato sto je kenwood bio siv a cijela konzola je crna :D isto sviraju i jedan i drugi hahah..... samo sto ovaj sony ima usb support... ipod fazoni i mnogo je ljepsi... ima animacije furke.... a o tech. spec. neam pojma...

@IGY - Jel mnogo dobar taj Alpine sto kanis si uzeti? :D



heheh isti je kod mene, super je i prezadovoljan sam sa njim...
 
Član
Posjedujem MEX-BT5100 , player je vrh vrhova HD zvuk puno jos toga sto me cini prezadovoljnim, jeste da kosta nekih 500 km sto i nije nesto preskupo meni je extra :cool:
 
Član
Koristim ovaj Kenwood :

ay2ey9.jpg


Ne bolujem nešta od toga,samo nek imam gdje metnuti cd i da me ne zeza.
Ako se bude imalo ambicija u takmičenju,onda druga priča :)
 
Član
Samo Kenwood!!!

Po meni i mom ukusu najbolji su kad se saberu, pomnoze, oduzmu i podijele dizajn, kvaliteta, cijena i pouzdanost

Sada imam KVT-729 DVDY


Prije njega imao KDC-PSW9527



I prije ovoga je bio neki kenwood preklapac, cass sa cd-changerom, ali davno je to bilo, pa se ne sjecam oznake
 
Član
:D:D:D

xPlode, zna se...

Vidio sam ima jedan momak slican, kod mene je neki redizajniran, 289km placen, pa znate odokativno sta je...

JA PREZADOVOLJAN, i zvukom i citanjem CDova USBa, ne grije se.... ma extra...:cool:
 

Zex

Član
Trenutno Sony GT300 koji upravo prodajem,a vec je narucena /////Alpine 9812RR koja mi treba doci iza 10-og. :cool::123:
 
Početnik
stari model 9812 ali jos uvijek aktuelan i moze se nabaviti potpuno nov...

dobar upgrade :)
 

Zex

Član
hehehe,hvala ;)

Meni najzanimljivije je na njemu 3x4V Pre out,Time Corection i Xpander, te sa vizuelne strane plocica koja se moze obarati (posto je CD sam po sebi kod mene u autu jako nizak).
Za Hifonics-a mi se upravo pravi kutija,i adapteri za JBL GTI 13cm koji idu u vrataa.Slike upgrade-a za koji dan :icon_exclaim:
 
Član
Prvo sam imao kasetas aiwa plocica na preklapanje ,daljinski na volanu...
poslije sam imao CD panasonic (nisam bio zadovoljan), onda je dosla moda Sony cd playera imao sam dva cdx-ca900 i cdx-7750, mislio sam da je to vrah (sto se dice dizajna jeste) ,ali sam onda preporukom ,prihvatljivom cijenom onoga sto nudi kupio JVC kdg-821 nisam nesto odusevljen dizajnom, ali sto se tice kvalitete zvuka (da se ne uvrijede mnogi)sony ne moze ni prismrditi
 
Član
ihhihiihhi morat cu da promijenim odg na poll nije vise fabricki rcd200 mp3 sad je 1din dvd player :) ili ti ga multimedia :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top