Koji headunit koristite

Koji headunit koristite

Koji headunit korisite

  • Alpine

    Votes: 15 12,6%
  • Pioneer

    Votes: 22 18,5%
  • Sony

    Votes: 38 31,9%
  • Kenwood

    Votes: 13 10,9%
  • Panasonic

    Votes: 3 2,5%
  • JVC

    Votes: 7 5,9%
  • Fabricki

    Votes: 10 8,4%
  • Ostalo

    Votes: 11 9,2%

  • Total voters
    119
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Ajmo malu anketicu, cisto da malo prodrmamo ovaj dio foruma
Koji player( HU ) koristite, trenutno, koji je prije bio, sta imate u planu, zasto ste presli sa starog, kakva su vasa iskustva sa istim i slicno
 
Član
Fabricki + FM transmitter, solidna kombinacija, samo da ne slusam radio. Nema se para za neki bolji headunit, a i uvijek ima prece od preceg, sto ne znaci da nece doci red i na to ;)
 

IGY

Član
nije dupla, nego ona nije uspjela, sad je samo jedna

btw koristim pioneer DEH-4900IB zadovoljan sam sa njim, i sto se tice zvuka, i za brpa je OK, prije njega imao sony CDX-F5550 nisam nesto zadovoljan sa njim bio, prije ovoga je bio isto pioneer neki obicni nije ni mp3 bio, a prvi je bio alpine kasetas neki



sljedeci je Alpine 9886R ako Bog da uskoro
 
Član
Sony trenutno u Golfu CDX-GT620U
CDX-GT620U.jpg

a bio je kenwood nekakav MP3 koji je sad kod zhene u citroenu Sirius Sat radio fazoni nekakvi....
prije u autima pretezno fabricki + imo sam davno nekad u jednom auto... pioneer...

kenwood sam zamjenio sonyem... zato sto je kenwood bio siv a cijela konzola je crna :D isto sviraju i jedan i drugi hahah..... samo sto ovaj sony ima usb support... ipod fazoni i mnogo je ljepsi... ima animacije furke.... a o tech. spec. neam pojma...

@IGY - Jel mnogo dobar taj Alpine sto kanis si uzeti? :D
 

IGY

Član
Bulex, bolji od njega je 9887R a on je 1100 km odprilike ovaj je malo jeftiniji oko 750
 
Član
iiiiiii 1100KM... ja felge toliko platio.... :D mnogo ebote....

@triza - jest mi poznat... taj kenwood :lol:
 
Član
imo sam jvc kd-lhx501 i bio sam pre prezadovoljan sa njim, imao je manje vise sve osim dvd-a, 3 4V RCA izlaza, touchscreen, motorizovana plocica i jos 1001 funkciju ....



uglavnom dosadilo imat samo mp3, pa sam se odlucio za dvd, a posto sam bio prezadovoljan sa jvc exadom, opet sam zgrabio isti samo dvd pa sam uzeo AVX1 a on mi je sto se tice zvuka jos bolji od starog jer ovaj ima 3 5V RCA izlaza i naravno ima i dolby digital tako da je zvuk kudikamo bolji od prije ....

 
Član
fabricki:cool:

izmedju ostalog jer je solidno dobar, a nijedan drugi ne pase interijeru mojih auta.

Prije sam imao svasta.

Na zadnjem citroenu (saxo) sam skinuo fabricki i stavio clario serie 7000 (neki digitalni kasetas sa charger i super kontrolama oko 800€ '2001 god):icon_cry:

Onda su mi ga ukrali pa sam uzeo normalni kasetas kenwood (200€ isto tih godina) :lol:

Na saxu od burazera je crko originalni, pa je stavio VIETA 4*50 mp3. Kosto je oko 100€, ali ne valja qrcu:icon_twisted:

pozzz.

P.S.
sto se sad kaze HeadUnit, kad se citav zivot govorilo RADIJON (pardon, ja sam malo star za te stvari)

caos
 
Legend
ekfiwl.jpg



nije los,ima ugodan zvuk ... rca(4V)- hmmm da nabrajam,ili 5+1 ili front rear i sub izlazi + aux in......
formate....haljva sta god da stavim...al i to dosadi :D
tv.koji nikako ne koristim :D....i tonu toga
 
Član
bulex je napisao(la):
Sony trenutno u Golfu CDX-GT620U
CDX-GT620U.jpg

a bio je kenwood nekakav MP3 koji je sad kod zhene u citroenu Sirius Sat radio fazoni nekakvi....
prije u autima pretezno fabricki + imo sam davno nekad u jednom auto... pioneer...

kenwood sam zamjenio sonyem... zato sto je kenwood bio siv a cijela konzola je crna :D isto sviraju i jedan i drugi hahah..... samo sto ovaj sony ima usb support... ipod fazoni i mnogo je ljepsi... ima animacije furke.... a o tech. spec. neam pojma...

@IGY - Jel mnogo dobar taj Alpine sto kanis si uzeti? :D




zar nije bolji od mnogih pionirovih playera...ja taj aBd u svoje auto kontam uzet..THE BEST
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top