koji digitalni uzeti ?

koji digitalni uzeti ?

Legend
imam ja te kodakove 2500mah,i nisu lose uopste,mada sve zavisi kolko ih dugo punis,toliko dugo ce ti i trajati,tamo u upustvu pise da se pune 14 sati,a kod mene u aparat idu 4 tako da je to malo zajebano...
a stativ pravo dobar ;)
 
BHT Ovisnik
izgleda dobar,inace sto god kupim ja to prvi dan samo vucaram po rukama,pa tako i ovaj tripod,ako danas se ne razvali nece valjda ni kasnije lako:D
bez stativa sigurno ne bih mogao slicne fotke praviti:
copyofimg0156.jpg



a ovdje sam onaj longshutter upalio pa tako da je uhvatilo svako svijetlo na autu:D

copyofimg0154.jpg



imam punjac sto sam uzeo u njemackoj isto,bas sve vrste baterija se mogu puniti,mogu stimati 3,6,9,15 sati punjenja te praznjenja,supkao sam po internetu da se treba oko 13-17h puniti
 
BHT Ovisnik
ma ovo je u mjestu,bas rekoh da isprobam jel uhvati sve fino,stavio 10sec i jedno po jedno palio,svjetla pa maglenke,pa kocnicu pritiskao i zmigavce i sve fino je uklopio :D
neka po malo,ustelit cu se,slj. za sto novac nastavim skupljat je bolje auto do ljeta aBd,pa onda traziti kakav aparat sa objektivom
 
BHT Ovisnik
uvijek sam htio ovakvu sliku napraviti bez muke i mnogo PS,sada mi pade na pamet,imam tripod,evo napravih je :D

copyofaaaaaaaaaa.jpg


nisu plave,bijele su,al tako izgleda na svjetlosti ovakvoj :cool:
 
Član
ima i taj objektiv :lol:
zezam...ne treba ti odvojivi objektiv da bi imao mocan aparat...ima dosta ovih sto imaju fiksne objektive,a prave dobre fotke...btw,i ja sam sebi htio zbavit nesto sa promjenjivim objektivima,al...skup sport :D
tijelo je najmanji problem,al onda ti naumpadnu svakakvi objetivi...a sve poprilicno visoke cijene...da bi to kupio "usput" :D
razgledaj malo polovne,a pogotovo novi :D
tako da,neka meni lumixa :D
 
Član
mah...sta ja znam...ja ne bi dao ovih 12x optickog zooma,zna itekako bit korisno :D
a dodatni objektiv,koji ce napravit mocnu sliku,sa 12x zoomom,kosta vise nego moj aparat :D
mocna stvar ovo s haubom i motorom :D
 
Član
Vjerovatno nemaš stabilizaciju odnosno IS, tako da će biti užasno mutno, pogotovo ako je više sekundi.
 
Top