koji digitalni uzeti ?

koji digitalni uzeti ?

Član
IGY je napisao(la):
Nermine ako vec trazis neke baterije uzmi enelop malo su skuplje ali traju i traju i traaaju i traju itd :D

Ado isto tako uzmi upustvo procitaj i znat ces pola, kasnije vjezbaj
ili si mislio na neku mini skolu fotoografije

evo ovde pa pozabavi se malo

http://www.pcelinjak.com/baza_podataka/skola_fotografije/1_Djulijano_Belic_-_Skola_fotografije_-_SVJETLO.pdf

http://www.pcelinjak.com/baza_podataka/skola_fotografije/2_Djulijano_Belic_-_Skola_fotografije_-_FOTO_APARAT_I_BLIC.pdf

http://www.pcelinjak.com/baza_podataka/skola_fotografije/3_Djulijano_Belic_-_Skola_fotografije_-_FOTOGRAFSKA_KOMPOZICIJA.pdf
Eh ni ovo nije lose, upustvo sam vec prelistao ali mora se tu jos u detalje ici! :D Uglavnom treba malo vremena da se savlada, ali doci ce sve na svoje!
Hvala Igy ;)
 
Član
nego, moye preporuka dobrih punjivih baterija, gdje imaju uzet, moze sarajevo, bit cu za vikend tamo... vjerovali ili ne u ze nema nista a da nije kineski maxpower i sl... vartine sto sam uzeo kad i aparat odsluzile, "izlape" brzo :lol:

evo brzinska samo opalio sa vec starim canonon, mislim da je iz 2007. godine... prezivio i prosao sve sto se moglo :D



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

hoce tko kupit ovaj proc, ispravan 1000%, hehe
 
Član
gledao sam kod zunica ovdje u ze... samo sanyo imaju... ja bi nesto tipa duracela i sl i nekih 2500mah...
 
sve to stoji,ja neznam ni 50% pravilno podesiti aparat,ali uzmem u obzir da sliku zoomiram 10x(ne mislim da zoomiram objektivom nego slikam i tu sliku zoomiram na kompu i monitoru 17") i ipak ostaje ostrina,nije mutna kad se zoomira i to je meni bitno to kamera od 3mp-a nemoze ni naopako...to me nemozete ubijediti...
 
Član
Napusti lokal :D Kako objašnjavaš telefon od 8mpx, recimo tvoj aparat (pretpostavimo da je 8) i recimo moj od 8Mpx...

canon_eos_30d_front_2.jpg


Bitno je da je tebi dobar ;)
 
BHT Ovisnik
gledao sam u comtrade-u u mercatoru nema stativa nit tripoda,obisao par foto radnji i nema,upadose mi u oko KODAK 2500 mAh baterije,8km po komadu,kakve su kodakove,jel puno novca za te baterije
 
BHT Ovisnik
odem danas da kupim dripod,nađem ovaj KONIG u orbiteru,oko 13km na popustu od 20%
visina od 435mm do 1300mm,moze se okretat u sve smjerove,lagan,od aluminija
img0127j.jpg




vidim i baterije 2700mah,kaze da su kvalitetne,6.5km po komadu,uzmem odmah sve 4
img0126pz.jpg

:cool:
jel imao tko iskustva s necim od navedenih
 
Član
Baterije samo pravilno napuni-isprazni prvih par puta da se fino formiraju i nema problema. Ja imam svakakvih, od nekih poznatih do onih kineskih i sve skoro isto rade. Samo postupaj sa njima da valja. Stativ mi izgleda sasvim fin za te pare, vjerujem da ce te slusati i vise nego dobro. Samo pazi ako ti je na aparatu plasticni navoj, da ga ne pretezes previse pri navrtanju na stativ, da ne sjebes navoj. Znaci navrnes dokle ide, sasvim malo zategnes i to je to...

Uglavnom sad si sve nabavio, ak si procitao uputstvo zavrsio si i taj dio obuke, sad ti samo ostaje da slikas i slikas i tako skupljas iskustvo.
 
Član
Tripod imam i ja ovakav, alu i nagodan je za nositi! A sto se tice kvaliteta i stabilnosti nije nesto ali moze posluziti, narocito za tvoj aparat jer je puno laksi! Ali u svakom slucaju dobar je za nocne slike kada te ruke izdaju (drhte) a treba ti dobra slika! ;)
 
BHT Ovisnik
hvala na infu,procitao sam tamo o fotografijama mnogo sto je netko od vas stavljao linkove
za tipod,mislim da za ove novce ne moze biti los,bio je je jedan pravoo dobar,40km,al za pocetak neka meni ovaj

a baterije imam MARS,kupio prije nekoliko godina u njemackoj,jesu 1900mah,ali su me sluzile vis enego dobro ovih par godina,imam ih 6 komada,al koristim ih i za bezicnu tastaturu i mis,a kupio sam prije 2 godine u njemackoj isto 4 TOP CRAFT 2300mah,njih koristim samo u aparatu,kazu da su i ove dobre sto sam uzeo, jeftinije su od kodaka
 
Član
Pa za te pare on nije los nego je on odlican! za 13 KM :icon_eek: pa mozes vise zaraditi na njemu da ga prodas kao sekundarnu sirovinu! :D
 
Top