Koji admin briše postove ?

Koji admin briše postove ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da kazem sad nesto ozbiljno, maloprije sam par postova napisao koji su bili zezancija. Necu da ulazim u raspravu oko postova koji su brisani tamo u temi za elektricna auta, hocu da kazem da je ovaj forum od svih koje posjecujem ili sam posjecivao najvise prijateljski nastrojen prema clanovima, ali isto tako mi smo kao djeca, dobili smo malo, a onda hocemo sve, i zalimo se na raznorazne stvari. Trenutno pored ovog foruma sam aktivan na jos dva, i nevjerovatno je koliko je na tim forumima drugacija situacija, uglavnom sve sto me zanimalo sam tamo i nasao, osim jedne stvari, a to je opustena atmosfera. Na ovom forumu se osjecam najugodnije, ali previse je slobode nama dopusteno (znam da se velika vecina nece sloziti sa mnom), pa se zalimo na neke stvari, a na drugim forumima te neke teme uopste i ne postoje, sve je samo striktno vezano za automobilizam.

Jos jednom cu reci da je ovo moj pogled generalno na forum, nisam htio da kritikujem nikoga pojedinacno.
 
Početnik
roki uz duzno postovanje NE SERI i sam si prestao updatovati svoje projekte,zasto ?? ako je toliko dobar forum
 
Uz duzno postovanje ban na 7 dana. Prestao uploadovati iz meni znanih razloga. 'oces da ti napisem napismeno i ovjerim zasto sam prestao? Bok stari.
 
Član
Roki od tebe sam se najmanje nadao da si ovako agresivno nastrojen prema raji koja ovdje dolazi redovno i koristi forum... ;)

Pioneer nisam nigdje rekao "TI SI OBRISAO" niti sam u tebe prstom pokazao... ali si sam to iznio i očigledno je, i onda sam tražiš dalje raspravu oko tog "kako ja znam da si ti izbrisao" pa čemu sada to ? samo sam tražio da mi se kaže ko je taj što mi je bezpotrebno izbrisao postove, da znam, imam na to pravo.

To što si me prozvao i počeo omalovažavat u onoj temi, ja sam adekvatno odgovorio, i prije svega kulturno, sa objašnjenjem poklopio tvoju "bezveze" priču usmjerenu prema meni... i onda si jednostavno prosuo svoju "silu i moć" na forumu jer sam bio u pravu... jednostavno si kliknuo DELETE na moje odgovore...

Hvala ti, takvi admini trebaju svima ;)
 
ja samo da se malo umijesam.. slazem se sa onim sto je roki rekao "Previse se ovdje uzde pustaju", treba puno vise reka i kontrole ovdje uvesti
 
Kokretno vezano za tebe je ovo:

JA IMENOM I PREZIMENOM GLAVOM I BRADOM I SVOJIM RUKAMA GLEDAJUCI SVOJIMA OCIMA KLIKAJUCI NA SVOM MISU SAM OBRISAO POSTOVE, ne samo tvoje vec i jos neke usput! OK?

Konkretno vezano za postove koji su obrisani, obrisani su iz razloga jer sam licno ili ti ga osobno smatrao da bi doveli do dalje rasprave i novih vrijedjanja..

Jesi li trazio da se javi tko je obrisao postove? Jesam li se javio? Jesam li napisao ono sto te zanima? Ostala prica je usmjerena onima koji jedva cekaju da netko nesto napise da se uslepaju i napisu sta im stima.. Pozdrav.

Nema od mene tko sta ocekivati, ocigledno da treba uvesti drasticne promjene po pitanju brisanja, pisanja i sl.

Cisto da ne mislis da se netko sada kurchi ovdje i prosipa silu..Sto meni treba da se ja natezem s nekim? U koje ime i zasto? Tu smo dobrovoljno..Svi mi, ti, ja, peti deseti..

PS. Da sam agresivno nastrojen, 90% gluposti koje se pisu ne bi docekale ni 15 min da se samo mene pita..Ali eto sve se nesto uginje vratom i tolerise..Tko god ima nesto kvalitetno neka pise, gluposti nam ne trebaju.
 
Član
a što je sad toliko napeta situacija oko toga...

ok obrisao par postova, pa šta...

ok prozvao te da si "peder" što si obrisao...

i šta sad, vas dvojica trebate ovdje izigravati budale i drugima praviti dozivljaj....

admini vi nastavite da brisete a antrox ti nastavi da pišeš (pa makar i sranja) i ćao... hahaha kad bi se za sve ljudi ovako sikirali gdje bi ovaj svijet završio.. ;)
 
;)

lokot%20titan.jpg


Ostatak sto vas zanima PM / E-mail i sve 5..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top