Koji admin briše postove ?

Koji admin briše postove ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mokeBass je napisao(la):
znaci ako se adminu ne svidja neki sadrzaj, i ako nekrsi pravila foruma navedeni sadrzaj, ima pravo da obrise..... heheheheehe

upravo to ;)

i npr nekim clanovima za direktno vrijedjanje napise "smanji dozivljaje", a drugi se banuju jer quotaju slike ili otvore neku "glupu temu" u off-u...
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
samo cu reci da i ti noke i antrax i takvi kao sto se bune da procitate stavku 1. u pravilima
http://www.bhtuning.com/novi-pravilnik-ponasanja-clanova-foruma-obavezno-procitati-pridrzavati-t-38766.html pa onda da komentarisete...

a moderator ako hoce javit ce se, ako nece, ne mora...

a da i ne bi bilo lose da procitate kompletna pravila

ne bunim se vec mislim da nije ok da ti neko izbrise post, ili cak temu a da ne znas razlog, toliko..
 
Administrator
jedno je sta se smije, a sta ne smije, a drugo sta nije red
mislim da i jest red da se antraxu objasni zasto je brisano ako je kako kaze bila rasprava vezana za temu

nema dalje rasprave
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
samo cu reci da i ti noke i antrax i takvi kao sto se bune da procitate stavku 1. u pravilima
http://www.bhtuning.com/novi-pravilnik-ponasanja-clanova-foruma-obavezno-procitati-pridrzavati-t-38766.html pa onda da komentarisete...

a moderator ako hoce javit ce se, ako nece, ne mora...

a da i ne bi bilo lose da procitate kompletna pravila

Nemoraš se javit nebitno, sad znam da si to ti, i znaju svi.

Pravila znam isto kao i ti, nemoraš pisat dalje vezano za pravila što se mene tiče... ja se nisam bunio, samo sam htio da mi se kaže ko to radi i zbog čega jer nisam ništa pisao ili rekao što je kršilo pravila foruma.

To što je tebi krivo bilo jer sam ti odgovorio adekvatno na tvoju provokaciju tamo u temi, i fino to sve dokazom poklopio, nisi znao šta ćeš pa si izbrisao tu moju poruku... i onda si nastavio da brišeš sve moje poruke...

Baš ti hvala, pravi si, obavljaš svoj posao kako treba... ili ipak prosipaš silu jer to imaš pravo ovdje kako hoćeš, jer tako stoji u pravilniku... pa da izbaciš bijes iz sebe jer nemaš gdje drugo ili nesmiješ već negdje drugo ? sada sam se našao u toj situaciji ja, mogao je biti bilo ko drugi ko tebi ne odgovara...

Još jednom hvala ti u ime svih onih prema kojima nisi fer i ne obavljaš taj posao onako kako treba prema svima da bude jednako.
 
Član
Kada se već krše pravila da ih malo i ja prekršim:D

Već neko vrijeme kupim banane, uz razlog bana dobijem poruke tipa: "Oladi malo, ha ha ha"...

Ne mogu vidjeti tko me banirao, da mogu sigurno se admini ne bi ovako ponašali. Možda bi vodstvo foruma trebalo malo preispitati kome daje određene titule i funkcije. Ovakve poruke ne daju sliku neke pretjerane kulture i pismenosti, a admini bi trebali biti bar pismeni i kulturni. Očito je da poznavanje automobilske tematike nije obavezno:lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kada se već krše pravila da ih malo i ja prekršim:D

Već neko vrijeme kupim banane, uz razlog bana dobijem poruke tipa: "Oladi malo, ha ha ha"...

Ne mogu vidjeti tko me banirao, da mogu sigurno se admini ne bi ovako ponašali. Možda bi vodstvo foruma trebalo malo preispitati kome daje određene titule i funkcije. Ovakve poruke ne daju sliku neke pretjerane kulture i pismenosti, a admini bi trebali biti bar pismeni i kulturni. Očito je da poznavanje automobilske tematike nije obavezno:lol:

i ja sam jednom isto dobio ban na sedam dana sa porukom "ohladi malo", a razlog je bio sto sam se malo nasalio u jednoj temi, znaci nista nije bilo ni bezobrazno ni uvredljivo, al eto hajd nema veze, a sto se tice brisanja postova i meni se cesto desi da mi obrisu post, a sto je najgore ja se fino potrudim da napisem nesto, da dam nekom pohvalu na dobro uradjen posao i onda mi obrisu post, al eto hajd nema veze ni to, ocigledno je da je nekom merak banovat ljude i brisat im teme, al hajd nema veze opet ni to jer je vecina ljudi koji su nesto i znali oko auta davno otisli sa foruma iz raznih razloga, pa se rjetko kad moze i procitat nesto dobro.
 
Administrator
evo otvaram temu koja je zakljucana u medjuvremenu da pojedincima kazem neke stvari...

sta je ovo javna pobuna:D

ja se javio pa napadate mene, nikakav problem sto se mene tice, bujrum:D

antrax - gdje pise da sam to ja uradio? mozda sto sam ti rekao da procitas pravila sto ti jos jednom porucujem, pa si pogresno procijenio... Izbrisao sam post gdje sam ti rekao sto si procitao, i odgovorio mi, i kada sam procitao obrisao sam jer smo rekli jedan drugom sto smo imali, a sad tu da me nesto prozivas, al sta me briga... nisi me nasikirao ni malo i to sto si mi rekao vjeruj da me nije ni malo uvrijedilo niti sam se pronasao u tome, kako ti mislis, a prvo si poceo vrijedjati i jos sad govoris da ovdje neki bijes izbacujem iz sebe... ako ti nesto smeta u vezi mene, imas mail, imas clanove koji su iznad mene pa njima reci - tacnije edi i ako on ima neke primjedbe neka mi kaze, ili ako ne obavljam dobro svoj "posao" neka kaze, a mislim da obavljam jer ni jednu primjedbu nisam do sad imao...

zela - mislim da je tebi sve kristalno jasno, kao i mnogima u vezi tebe, a to je da si ovdje na forumu da samo podsmjehujes druge i provociras tako da cisto sumnjam da ti imas neki adekvatan komentar na sve ovo...

Uvijek ista prica na forumu kad je neko banovan, nekome obrisana tema, post i td. Mnogi se na forumu prave vazni ako nekom useru oglas, temu u kojoj je neko nesto normalno napisao i pitao... krenite od sebe, pa onda nesto dalje pricajte...


al eto posto ste prebacili lopticu na mene, da cujem dalje...
 
Član
joj jeste ludi , a tema je ono baš važna , javite mi molim vas kad se sazna koji admin briše postove da vidim šta će mu uradit , he he :lol:
 
kultura nekih admina je na zavidno niskom nivou,, razlog kao sto vec neko
napisa,, prilikom bana ostavljaju se ruzne i uvredljive poruke,, konkretno mom drugu
banovan si zato sto puno sere. na forumu,, i jos je neki ironican komentar dalji bio, ne mogu se sjetiti.
moj prijedlog je da se o tome povede vise racuna,, i da se stavi ime admina koji je stavio ban i kulturno
obrazlozenje;)
 
Administrator
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
kultura nekih admina je na zavidno niskom nivou,, razlog kao sto vec neko
napisa,, prilikom bana ostavljaju se ruzne i uvredljive poruke,, konkretno mom drugu
banovan si zato sto puno sere. na forumu,, i jos je neki ironican komentar dalji bio, ne mogu se sjetiti.
moj prijedlog je da se o tome povede vise racuna,, i da se stavi ime admina koji je stavio ban i kulturno
obrazlozenje;)

de molim te... kao ne znas o cemu se radi... jos si mi se javio i rekao sam ti o cemu se radilo... i navodno si rekao da ti je drugu hackovan profil, posto je pisao svasta na forumu i td... znas pricu, tako da....
 
Član
ajmo da ne bude tema onako bezveze, evo konkretno pitanje

moze li se uvesti da kad je neko banovan, gore pored onog razloga bana (koji je cesto nidje veze, al et) pise i nick admina koji je banovao??
 
Član
Ja posjecujem samo dva foruma non stop, ovaj i jos jedan. Ovaj forum je po kvalitetu na granici totalnog haosa ali se moze tu i tamo nesto pametno procitati, plus je nas domaci forum sto je broj jedan razlog zasto sam tu. Ima upucene ekipe, pravih znalaca, spremnih pomoci, mozda 10%, ostalo BOZE SACUVAJ. Po meni moderatori nista ili jako slabo rade jer da sam ja mod, letile bi teme u smece masovno ;)
 
Član
pioneer: To je tvoje osobno mišljenje koje se ne smije uplitati u odluke koje od mojih postova brisati ili ne. Ne znam zbog čega se osjećaš prozvan mojim postom, nisam mislio na nikoga određenog.

Što se tiče mog učešća na forumu, daleko od toga da sam tu samo da provociram. Većina punoljetnih članova se odlično slaže samnom:D Malo prelistaj moje teme i postove. Ili ne moraš, kome se pravdam? :icon_rolleyes:
 
Član
Tema je otvorena da se riješi oko brisanja antraxovih postova i biće otvorena dok se ne riješi situacija,kao što vidite naslov teme nije ŽELIM - ŽELIŠ.

Svaki spamerski post na koji sam naišao u ovoj temi sam ja pobrisao i ima ih još 10 sigurno, tako da se ne pitate koji mod sad prosipa silu :D
 
JA IMENOM I PREZIMENOM GLAVOM I BRADOM I SVOJIM RUKAMA GLEDAJUCI SVOJIMA OCIMA KLIKAJUCI NA SVOM MISU SAM OBRISAO POSTOVE, ne samo tvoje vec i jos neke usput! OK?

Jel' to mozda treba da vam napismeno napisemo sta radimo ili da vas pitamo mozemo li i smijemo li obrisati vas post ili temu koju ste postavili? Jel' to mozda treba da vam polazemo racune sta radimo i kako radimo? Vecina vas je imala priliku raditi slican posao pa ste brzo posustali jer nema para tu, valja "for free" keljiti u monitor i dolaziti u sukob sa razbuktalim kucacima pixela.. Demokratija jeste sloboda lajanja ali uz POSTIVANJE tacno propisanih pravila i sl. Kod nas je demokratija sloboda lajanja bez ikakvih obaveza, a kada sankcije stignu ne valja drzava, ne valja narod, ne valja ni Bog.. Previse se ovdje uzde pustaju..Svi smo ovdje dobrom voljom, kome se ne svidja ima u desnom uglu "ODJAVA" odjavite se i BOK, odete na drugi forum, popljujete nas kako smo 'vaki i 'naki, ili jednostavno ne dolazite vise, ne pisete ili sta vec..

1. Administratori i moderatori kontrolišu forum. Na njihove odluke se možete žaliti isključivo putem PM ili e-maila i nikako drugačije.
Administratori i moderatori imaju punu slobodu da edituju, brišu ili prebacuju poruke prema pravilima foruma i prema svojoj odluci.
Na odluke i postupke administratora se ne smijete žaliti putem foruma. O odlukama administratora se ne raspravlja na forumu. Žalite se na navedeni e-mail. (info@bhtuning.com)
Ukoliko i pored svega gore navedenog budete ulazili u prepirke sa administratorima, dobićete samo jedno upozorenje putem PP i e-maila i ukoliko se oglušite dobijate trajan ban sa BHTUNING foruma.


Ne vidim sta tu nije jasno? Postoji "glava" zajednice edo_16V pisite na PP ili na mail..Kada se razmotri vas zahtjev biti ce vam odgovoreno i kraj borbe..O svemu pisemo u Admin sobi, da ne mislite da ne raspravljamo i nepreispitujemo odluke i sl.

Konkretno vezano za postove koji su obrisani, obrisani su iz razloga jer sam licno ili ti ga osobno smatrao da bi doveli do dalje rasprave i novih vrijedjanja..

Treba li mozda pismena izjava potpisana i ovjerena pecatom zasto je uradjeno ovo ili ono? Treba li ozlijedni list za povredu casti, pretprljeni strah i izgubljeno vrijeme? I bez hljeba se moze, a kamoli bez ljudi, to treba shvatiti..

Srdacan pozdrav i do pisanja i citanja.. Bilo kakva dalja rasprava sudionika koji nisu direktno vezani za temu rezultirat ce sankcijama. S postovanjem!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top