Koje ulje koristite? Savjet, prijedlog?

Koje ulje koristite? Savjet, prijedlog?

Član
Molim preporuku za radnju gdje se moze kupiti ulje Shell plavo polusinteticko i filteri i da ti djaba izvrse zamjenu.

Do sada sam zamjenu ulja i filtera vrsio u buca cityu onaj red praonica pa ima mala radnja auto dijelova medutim pred novu godinu odem i nema vise shellovo plavo polusinteticko ulje i uvalise mi nekakvo LiquiMolly10W40. Auto je golf obicni diesel lokacija kanton sarajevo

Pozdrav
 
Član
Dali neko zna za koji BMW E36 bi mogao pasati uljni filter VAICO V20-0050,ja sam ga probao kod sebe staviti nepase malo je duzi od moga filtera,ja vozim 316i 91 g.p.kupio sam ga u Njemackoj :)
 
Moze samo jedno pojasnjnje. Mislio sam sl put nasuti liqui moly 5w40 505 01. Motor je tdi pd 1.9. Ono sto me buni je da li je ovo ulje polusintetika i da li moze u takve motore, mislio sam da ide sintetika iskljucivo i da li je neko koristio navedeno ulje?!
 
Član
Moze samo jedno pojasnjnje. Mislio sam sl put nasuti liqui moly 5w40 505 01. Motor je tdi pd 1.9. Ono sto me buni je da li je ovo ulje polusintetika i da li moze u takve motore, mislio sam da ide sintetika iskljucivo i da li je neko koristio navedeno ulje?!
Ovo je sinteticko ullje i mozes ga koristiti u tom motoru! Za taj motor i ide ulje sa specifikacijom 505.01
 
Addo upravo gledam, pise sintetik tehnologija, i na njihovom sajtu stoji da ima samo odredjene komponente sintetike al ipak ima 505 01 normu?!
 
Član
Molim preporuku za radnju gdje se moze kupiti ulje Shell plavo polusinteticko i filteri i da ti djaba izvrse zamjenu.

Do sada sam zamjenu ulja i filtera vrsio u buca cityu onaj red praonica pa ima mala radnja auto dijelova medutim pred novu godinu odem i nema vise shellovo plavo polusinteticko ulje i uvalise mi nekakvo LiquiMolly10W40. Auto je golf obicni diesel lokacija kanton sarajevo

Pozdrav
Druže kad bi znao ko je Liqui Molly u proizvodnji ulja , ne bi pričao da ti je uvalio isto...
 
Top