Koje ulje koristite? Savjet, prijedlog?

Koje ulje koristite? Savjet, prijedlog?

Član
imam u Beogradu druga pa preko Mass Company, oni su ovlasteni uvoznik... znaci dobra su ulja
 
Član
Ja ne mogu da vjerujem da ljudi nisu culi za Likvi moli i motul ulja, a vamo se kunu u Inu i jos neke no name brendove, iz vasih pitanja se ustvari vidi koliko ne znate :) :D
 
Član
sta je fora s ovim uljima za plinase? ja sipam GM ulje, i za koji dan cu opet, nemam problema, bar trenutno.... zanima me jel ovo marketing il je bolje za masinu s ovim uljem
 
Član
Ja ne mogu da vjerujem da ljudi nisu culi za Likvi moli i motul ulja, a vamo se kunu u Inu i jos neke no name brendove, iz vasih pitanja se ustvari vidi koliko ne znate :) :D
Ja, opet, ne mogu da vjerujem da neko kaže za Ina ulja da su no name. Ljudi imaju kvalitetna ulja po fer cijenama sa poznatim porijeklom.
 
Član
Zar ima sta bolje od castrola, sa onim mocnim etiketama, i marketinskim nazivima kao da podmazuju svemirski brod enterprise hehehe

Motul i liqui moly su extra. Bez preseravanja sa reklamama i marketingom. Ljudi ulazu u razvoj i kvalitet, a to i naplacuju. Kod shella i castrola je to vec drugacije
 
Član
Procitaj malo bolje, nije napisano da je Ina no name ali da spada u klasu slabijih ulja to da .
Napisao si "Ina i još neki no name brendovi". Ina je izgrađeno ime i sinonim za kvalitet, a jedino možda kaskaju u raznovrsnosti ponude za najnovije motore putničkih vozila. Možda. Minerala i polusintetička ulja izuzetno kvalitetna.
I liqui moly i motul su dobra ulja, nema sumnje, kao i castrol i shell i ostali. Samo je pitanje orginalnosti i to koliko ko može i hoće plaćati ime...
 
Top