Koje proizvode koristite za interijer?

Koje proizvode koristite za interijer?

Član
Ja npr. koristim Meguiars All Purpose Cleaner (APC) za ciscenje svega u autu. Razrijedjujem ga u omjeru od 1:10 do 1:50 (1=koncentrat, 10-50 voda) sve zavisi sta cistim, za teske fleke na tepisima i sjedistima koristim 1:10 dok npr. za tablu koristim 1:30
2528lg.jpg


Za zastitiu table koristim Meguiars Natural Shine Protectant, za mene je on vrh, nema dalje. Stvarno daje fabricki kao nov izgled tabli.
p84739b.jpg


Za stakla koristim Meguiarsov cistac stakla. Nema se tu sta pricati, dobro ocisti i to je to...
perfectclarityglass.jpg


Kozna sjedista cistim isto APC-om i nakon ciscenja ih zastitim Meguiars Leather Conditioner-om
2824lg.jpg
 
Legend
I mene interesuju cijene,
Sta koristis za vracanje boje i sjaja crnoj kozi ?
Btw : odvadi malo sa reklamiranjem :)
 
Član
Ja sam detailer i prodavac ako vas bas zanima i nebi da sada imam problema sa administratorima jer nikako do sada se javno nisam izjasnio da sam prodavac i smatram da ovo nije reklama zato sto ja te proizvode stvarno i koristim kao i mnoge druge! Ako se pak ovo smatra kao reklama zamolio bih vas da obrisete ovu temu i ja vise na forumu necu spomenuti niti jedan proizvod niti cu ikome dati savjet u vezi nekog proizvoda javno niti cu raditi testove proizoda kao sto sam imao u planu raditi!
I zamolio bih onda i ova moja tema da se obrise http://bhtuning.com/threads/atas-forlega-bilt-hamber-korrosol.96883/ jer se i tu "reklamiraju" dva proizvoda.
Iskreno ja dalje ni ne vidim svrhu ovog podforuma o detailingu ako se ne smiju spominjati proizvodi, svrha detailinga i jeste u proizvodima koji ucine da se nesto ispolira, ocisti itd. Bez tih proizvoda nebi bilo detailinga!
 
Član
Za unutrašnjost kod mene jedino vrijeda spomena je MA-FRA Diamant Plast FOUR za zaštitu table..Šteta što ovog APC-a nema kupiti u malim količinama npr. 0.5l ili 1l, čitajucć po forumima to je stvarno odlična stvar..
1328802064DIAMANT_PLAST_FOUR_1000.jpg
 
Član
I mene interesuju cijene,
Sta koristis za vracanje boje i sjaja crnoj kozi ?
Btw : odvadi malo sa reklamiranjem :)

Najkvalitetnije sredstvo na svijetu (ne preterujem) za njegu koze ti je Leatherique Rejuvenator Oil i Leatherique Prestine Clean.

Kozi se ne moze vratiti sjaj jer koza ne moze da se sjaji, koza se sjaji samo kada je prljava. Ako si svoje auto kupio novo onda znas da je koza bila mat, nije se sjajila sigurno kada si ga preuzeo iz salona.
 
Legend
Mozda ja ipak malo vise znam o kozi u autu nego sto ti mislis. Zavisno od stampe tj gravure koze, odnosno specifikacije boje koju kupac (oem etc vw bmw opel) propisuje, proizvodjac koze pravi po recepturi. Kod anilinske koze (nappa, glatt) sjaj- gloss se krece od 0.8-1.0. Kod stampane koze (viena, milano kod vwa) gloss se krece od 0.5-0.7. Da ne duljim oko toga, imas mat ali imas i sjajnu fabricku kozu, kod mene je sjajna. Gdje se ima kupit ovo sredstvo?
 
Za ciscenje sonax xtreme cockpit cleaner, ne ostavlja mrkje, totalno mat i antistaticki.
sonax-xtreme-cockpit-cleaner-matt-finish-300ml.jpg
Sada nabavio poorboys Natural Look dressing, nisam jos probao trebao bi biti odlican, plus UV zastita.
natural_look.jpg
 
Član
2 FallenAngel: Svaka cast na odabiru za Poorboys. Vrhunski proizvod!
2 Bajobmw: Treba ti neki cistac za kozu i nesto nakon ciscenja za njegu koze, svaka marka proizvoda ima to samo zavisi od tebe koliko si spreman uloziti u te proizvode, a naravno da od cijene zavisi kvaliteta...
 
Top