KOJE JE OVO AUTO?????

KOJE JE OVO AUTO?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:smajli16: Ekipa! Super ste ali ni blizu točno. Noviji uradak ove tvornice dobio je jednu opaku zmiju u nastavku imena. Kad napokon riješimo misteriju, vidjeti ćete da se radi o automobilu koji bi radi izgleda i brzine svi mi željeli imati.
:smajli10: Napregnite bubrege i može pomoć web-a.
 
Član
:lol::icon_cry::icon_rolleyes:Ekipa! Pogađate auto proizvedeno u Engleskoj 1948. Nakon prvog uspjeha prešli su na
ono što ističe uvaženi član TDI Power, kad su naravno ostali bez love. Kad kažem opaka zmija onda je opako otrovna, a piton to zasigurno nije. Spominjem namjerno to s opakom zmijom jer je taj nastavak imena na pvotne inicijale dobio model nasljednik koji je jako brzo jurio za to doba i do danas ostao popularan.
 
Član
Ja zaista nista ovako nisam video.... Linija karoserije je tipicna za taj period, i samim kvalitetom ukazuje na Britance...
Ja bih jos pokusao sa palim borcem Bristolom... za model nisam siguran, ali eto koliko se secam Bristol je u startu imao nekih dodirnih tacaka sa A.C. Cobrom koja je bas onaj zmijoliki "must have" svakog ljubitelja i wannabe ljubitelja automobila...
Znaci... Bristol ili..... daj vise reci nam!:D
 
Član
nsumax je napisao(la):
:lol::icon_cry::icon_rolleyes:Ekipa! Pogađate auto proizvedeno u Engleskoj 1948. Nakon prvog uspjeha prešli su na
ono što ističe uvaženi član TDI Power, kad su naravno ostali bez love. Kad kažem opaka zmija onda je opako otrovna, a piton to zasigurno nije. Spominjem namjerno to s opakom zmijom jer je taj nastavak imena na pvotne inicijale dobio model nasljednik koji je jako brzo jurio za to doba i do danas ostao popularan.

;););)
 
Član
:smajli12: :cool: Yes!!!!!!!!!!!!, Bravo!!!!, Eto riješili smo misteriju. AC JE TOČAN ODGOVOR. Đir svima koji su sudjelovali, a koji su pogodili još i đir na PINZGAUER-u i Primi 3. Svijet je mali, trajekt je velik samo malo sporo vozi. Valjda ćre netko od Vas doći na ljetovanje ili na neki moto party. Nikad se nezna. Volio bi komentar na ovu temu.
 

MTR

Član
ama jaro od kad ti ove vozilice imas ? dugo sam bio u Starom Gradu a ne vidje ih , doduse ovu vespacu crvenu sam vidjao dole na rivi blizu Sejine picerije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top