KOJE JE OVO AUTO?????

KOJE JE OVO AUTO?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:smajli44: Dobrodošli svi, ati prijo MTR da si manje papao dobre bokune, a više razgledao "znamenitosti" znao bi di su prave makine. Vjerojatno mi ni kune nisi ostavio u studiu, jer da jesi vidio bi izloženu "zvijer". Pošalji mi PM da s osobnim ne kršimo pravila foruma. :smajli39:
 
Član
Pa kad si nasao auto koje na sve lici, ili su tad auta sva licila na sva i bila ista samo druga maska i znak :lol::lol::lol:
 
Član
:smajli09: Znate onu: "Ščim imam tim klimam". Auto našlo mene pa obzirom da nema tko ne stane da ga vidi jer nezna o čemu je riječ, to me nagnalo da postavim ovo nagradno pitanje. Mislim da bi ova tema bila interesantna uz naravno nekakvu nagradu, makar simbiličnu poput moje. Ima svako nešto što mu možda i ne treba, a poslužilo bi za nagradu. Naime, i sam ponekad tražim nekakve stvari za prijatelje na web-u, pa ta nagrada ne mora nužno meni trebati, a da se za nju potrudim. Dakle, možda nekakavi dijelovi od auta ili motocikla ili s tim u svezi ili pak bilo kakav predmet ili usluga. Dobitnik to kasnije obznani na forumu i svi sretni. Kontaktirati ću administratora za savjet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top