Koje auto uzeti?

Koje auto uzeti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala ljudi, evo gledao sam BMW kojeg ste mi preporucili i stvarno je dobar,sad mi je i on na listi
Sto se volva tice jest on dobar auto al nije moj ukus nikako, ne svidja mi se, uglavnom ljudi hvala vam svima;)
 
Član
gaga je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
Bmw E46,320d i miran si!

:cool::cool:

ili G5

i recite mi usput, kakav je ovaj BMW-ov motor 2.0d...sto se kvarova tice?

Teretanas ti je to lijepo preporucio....

A motor ko i svaki drugi dizel jbg...al nisam cuo da je nesto posebno kvarljiv i zahtjevan...

Charlie ako se vec budes odlucio za e46 do 2001 godine onda ganjaj 330d a ako budes iso od 2002 facelift onda ti je 2.0d taman...

Sretno u izboru;)
 
Član
očito da ga ne zanima snaga racing tuning i šta ja znam..

Bilo koji od njih bi ti bio dobar što se običnih modela tiče, najmanji gubitak sa golfom, dakle ja se nebi dugo mislio. Druga stvar da si neki fanatik kao većina ovdje
 
Početnik
ma lako je uzeti auto "vise klase" za iste pare, al to isto auto je duplo skuplje za odrzavati od jednog golfa V tako da... ako je to sav tvoj izbor, moja topla preporuka g V
 
Član
koje god auto da budes uzimao, a posebno VW grupaciju samo TDI, jer ces sa benzincem izgubit pola para...
 
ja svoj glas dajem Mazdi,jest da mi se Golf vise svidja i vise volim VW od ostalih. al ako kupis Golfa valja ti placat nekog da ti ga cuva a japance nece niko ukrast:lol::lol:
 
Član
Definitivno G5 TDI ili BMW 320d (ali samo 2002. i mladji)...
Peugeota izbaci sa spiska zivota ti...
 
Član
Postavio bi jos jedno pitanje
Koje je auto najstabilnije i nije tesko naci dijelove ako se sta pokvare i koji se auti kvare najbrze od one moje liste auti?:icon_smile:
 
Član
vidi uzmi sve pa usporedi si te aute i probaj sam odluciti tak ce biti najbolje jel sam znas da je nejbolje ono sto sam odaberes! ;) lijpo je pitati za pomoc al bolje se sam odluci jer ipak ces ti voziti taj auto ;)ja bi si uzeo mazdu ..... et toliko :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top