Koje auto uzeti?

Koje auto uzeti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
ako ces za kuliranje i duge ztaze Volvo S60 D5 je zakon, potentan motor , dobar mjenjac i trap a evo ti i ovo : Gazda Koga iz Sarajevu je za opkladu sa D5-icom sa jednim tankom ( 62-65 litara ) otisao od Sarajeva do Beca i nazad !!!!!
 
Član
Golf 5 ili Audi A3 ali to je jedno te isto auto tako da... Sto se tice ostalih, astra je odlican auto ali nece ti drzat cijenu i ko god ti kaze suprotno laze, Pezoi imaju specifican interijer i sjedista a pogotovo mjenjac sto ne lezi svakom vozacu, , bmw320d sto su govorili je isto odlican izbor, ali sto se tice cuvanja cijene i kvalitete koja je vec dokazana i neupitna to su prva 2 gore auta... pozz
 

MTR

Član
nema do volva , a jaro ako ne znas sta ces kupit daj meni tu lovu i cucemo se :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Kakvi likovi, čovjek stavi popis vozila koja dolaze u obzir, a 80% odgovora nema veze sa njima.
Kupi si brate Boing 747.;)
 

MTR

Član
pa pitao je covjek a spisak je isti ko i na placevima pored puta , ne zna niko nista drugo kupit osim pezoa,golfa .... ima i drugih auta i to dobrih auta
 
Član
MTR je napisao(la):
pa pitao je covjek a spisak je isti ko i na placevima pored puta , ne zna niko nista drugo kupit osim pezoa,golfa .... ima i drugih auta i to dobrih auta

Slažem se 100% al kad netko nešto želi, ja poštivam.
 

BiT

Član
Golf V - jebes ga, Golf ko Golf, ako nije GTI dobar je za sluzbeno auto.:lol:
Astra - koliko sam cuo, nije se bas nesto pokazala kao kvalitetna, dobro izgleda
Peugeot 307 - staro vec izgledom, kojeg god da nadjes(pogotovo dizela) presao je Boga oca
Mazda 3 - moj prvi izbor od ovih, kvalitet, izgled.;)

Ali ja bi sve te odbacio i uzeo, kako su vec neki predlozili Bmw E46,320d - meni jedan od najlepsih Bmw.:123::cool:
Kvalitet, izgled, nije puno duzi od tvojih kandidata, performanse. Ma prava vozilica.:cool:
Volvo necu ni komentarisati, to je avion za sebe, ali ipak za dve klase veci(duzi). ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top