Koje auto je brze

Koje auto je brze

Cuj passat karavan (pijacar, grbo ili ti ga kuruzana) 1.8 20v 125 konja ide hahaha 1.8T sa 150 konja je mrtvac a gdje tek taj bez turba :D druga stvar passat 4 nema 1.8 20v 125hp, nego je taj motor tek dolazio u passat 5. U passat 4 je bio 2.0 8v 115hp i 1.8 sa 90hp... Zanimljiva je tema, nacitas se svacega, malo se nasmijes i tako :D
Mislio sam da je ono passat 4, ali vidim sad da je ono zapravo passat 5, a što misliš da ti passati slabo idu, moj prijatelj ima passata 1.8t 150ks, i on prica da to ide ko ludo...
 
Član
Mislio sam da je ono passat 4, ali vidim sad da je ono zapravo passat 5, a što misliš da ti passati slabo idu, moj prijatelj ima passata 1.8t 150ks, i on prica da to ide ko ludo...
TAj passat 1.8T sa 150 konja ne ide nista, tek kad se cipuje (ali kod pravog chip tunera) i digne na 180 konja eh tek tada ide, a sa fabrickih 150 konja on nista ne ide...
 
U redu, ajmo dalje, imaju dvojica u mom gradu, obojica voze cvaje(golf 2), u jednog je GTI 112ks cini mi se, a u drugog TDI motor iz golfa 4/5 ubačen 130ks, zadnji put kad su se trkali, na ravnici prema pokoju, tdi je bio brži, al ne previše, pa pitam vas za mišljenje, šta je brže ? :D
 
Član
U redu, ajmo dalje, imaju dvojica u mom gradu, obojica voze cvaje(golf 2), u jednog je GTI 112ks cini mi se, a u drugog TDI motor iz golfa 4/5 ubačen 130ks, zadnji put kad su se trkali, na ravnici prema pokoju, tdi je bio brži, al ne previše, pa pitam vas za mišljenje, šta je brže ? :D
Ja mislim da je tdi bio zadnji put brzi, ali se mozda nesto od tad promjenilo pa bi tdi mogao izgubit a mozda i dobit :D
 
Član
U redu, ajmo dalje, imaju dvojica u mom gradu, obojica voze cvaje(golf 2), u jednog je GTI 112ks cini mi se, a u drugog TDI motor iz golfa 4/5 ubačen 130ks, zadnji put kad su se trkali, na ravnici prema pokoju, tdi je bio brži, al ne previše, pa pitam vas za mišljenje, šta je brže ? :D
lupas gluposti, u Bihacu nema dvice sa tdi pd motorom, jer da ima to bi bila glavna vijest haha :D
 
Član
Ima i to puna 2 mjeseca, diskovi nazad sa gti-a(valjda cijeli most), spuštena, zapinje za kutiju drine mekuše, lik kaže da potrošnja u gradu ne prelazi 6l, lahko auto a jak motor, a ovaj gti ima od daaavno...
Pa ja sam iz Bihaca i jos tog golfa vidio nisam a svaku noc sam vani i jos nisam naletio ni na tog tdi-a ni na tog gti-a... Ja kazem da tog golfa sa 1.9 tdi pd motorom u gradu, u Bihacu nema, ako je iz cazina ili okolice mozda ali u Bihacu ga nema. Za potrosnju cu reci HAHAHA :D
 
Top