Koje auto je brze

Koje auto je brze

E momci molim vas, pitam samo šta je brže, znači voze vozači istih kvaliteta, pitam samo šta je brže na recimo 200metara, logički gledano 4-ka je brža, ali svi hvale benzin, pa da vidim vaša mišljenja...
 
Član
Hahaha kako se nalozite kad se spomene Golf, to nije normalno. Makar se momacki ismijem.
Ne mogu da razumijem kako osoba prosjecne inteligencije moze pomisliti da je moja prethodna izjava istinita.

sve bi to bilo super al ovo je tvoja istinita izjava, imo si ih na ovom forumu ovakvih i previse, kakvo ba lozenje golf negolf nebitno al vidim ja da ti po ovim pojedinim izjavama imas nadprosjecan iq
 
Član
nemos porediti ta tri auta zbog milion razloga al moje misljenje,laguna brza od tdi-a a tdi brzi od cvaje....
 
Poslednja izmena:
Član
I ja kad napisem kako se previse dozvoljava da po forumu sere svako kome je cejf, pocne se pisati da su tu admini. A nikad da se ovako neko sranje od teme kompletno izbrise...
 
nemos porediti ta tri auta zbog milion razloga al moje misljenje,laguna brza od tdi-a a tdi brzi od cvaje....
Aha, ja sam mislio da je tdi brzi, i dalje mislim jer TDI ima turbinu i 100 kubika vise, a laguna je oko 98 godista, i ja sam uvjeren da ona nema turbinu, jos na golfu su 15-ke, a na laguni 14-ke feluge.. ???
 
Član
Daj obrisite ove gluposti, pa doce neko na forum pa procitati ova nfs sranja ispada forum vrtic i sprdnja a ne mjesto za ozbiljne rasprave o vozilima :)
 
Član
15ke Daju 7.5 ks, a 14ke samo 7.... tako da, hop, tu ga uze, al naravno to sve ako su aluminijske, a ako su celicne, to je problem....
A samo ubrzanje zavisi i od duzine sarafa koji drze felgu, ako su kraci, krace ubrzava,a ako su duzi logicno!!!!, duze ubrzava...

Svaka cast, na temi, interesantno stivo za citat, oduvjek me je ovo interesovalo....


Nije uredu nikako, nikako...
 
Top