Koje auto do 17 000

Koje auto do 17 000

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nelle_G je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
IGYYYYYYYY, znas sta ti je ciniti : http://pik.ba/artikal/2275145/seat-leon/

ovo mi se cini kao jako dobar prijedlog
ovaj leon je sila

Prostora nazad bas i nema ako IGY nastima sjediste prema sebi... A karavana trazi ako se ne varam zbog opreme!

Ima bas dosta mjesta nazad, znam jer vozim istog. Znaci sjediste zavaljeno bas i nazad komotno odrasla osba od 180cm moze sjest. A i ovom je Leonu je fakat dobra cijena.
 
Član
Igore zašto ne Vectra ? :)

Naravno bmw ili mercedes kao što neki navode gore razne modele, ali koliko su oni jeftini za održavati i vozati kod nas ?

Pojedinci pametuju i predlažu ti neke bmw ili pasate da se uklapaš na "guzove" u tu cijenu... kani se tog, kupi sebi šta ti treba baš a da je u tvom cijenovnom rangu, ti si oženjen čovjek i moraš mislit prije svega na familiju isto kao i na sebe... kad sam ja kupovao auto imao sam na raspolaganju 15tak hiljada, pa sam sebi za 11 kupio, misli i o tome da je polovno, ma u kakvom stanju ono bilo ;)

Boli mene kita troši li mi auto 8 ili 12 litara, zasad se samo o sebi brinem, kad bude trebalo vjerojatno ću gledat na sve kao i ti, zato i neću da ti predlažem ništa što trenutno za sebe gledam, jer to te ne interesuje ;)

pozz.
 

IGY

Član
ovaj mi leon izgleda dosta primamljiv :) Tarik jel ovo tvoj ili neki drugi jer su isti....
Zatim Zela pasat sto si mi rekao mi je trenutno u vrhu liste, sto zbog cijene (imao bih odma par milja da strpam u njega :) ) sto zbog prostora

gle nisam protivnik bmw, naprotvi i sam bi volio imati istog, ali treba gledati na sve, a to je da sam ja dosta sitnicav te da ja taj auto na nacin na koji ja inace odrzavam auta ne bih mogao odrzavati kako treba....
 
Član
kod nas u gradu ima jedan leon ove serije, a imao ga i jedan moj kolega na faksu, tako da sam se vozio, auto je vrh bogami, extra dobra prilika
a i izgledom je mocan, sta bi ti sad da uzmes neki ruzan auto a volis da slikas
odma bi morao vazda photoshop da koristis, ovako uzmes pravi auto, pa onda nemas puno posla da dotjeras sliku:cool::cool::cool:
 
Član
Imas dobar izbor za te pare, al opet ne znam u sta ti sve mozes stati. Vozio sam gotovo sve od ovih predlozenih auta.

Meni bi u vrhu izbora bio Volvo S40-V40 (novi model), stvarno je vrh auto za vozit, cudi me da ih nema malo vise na trzistu. Pogledaj i Mazdu 3, to je kompakt al od 4,5 metra, mozda bude dovoljno prostora za tebe u njoj. Stara Mazda 6 je cak i meni djelovala nekako skuceno, iako je visa klasa od trojke, tako sumnjam da ce tebi biti ok, plus trojka se ljepse vozi. Preporucio bi ti prije nego ista kupis da odes probati bar jednu Mazdu 3 sto se prodaje, steta da propustis taj auto ako ti mozda odgovara, jer je bas dobar. Leon je u odnosu na tu Mazdu mnogo losiji, iznutra jeftino djeluje, a nemas ni tako dobar osjecaj u voznji - iako je i on ok autic. Alfa 159 najposebniji auto iz ove skupine, vjerovatno i najbolji uz Volvo, ali nema previse prostora unutra. Zauzvrat dobijas osjecaj gotovo kao u Ferrariju, imaju mnogo istih detalja, cak i isto mirisu nova Alfa i nov Ferrari, to mi je nekako bas simpaticno. BMW E46 mene ne bi zadovoljio jer zimi po snijegu bas i nece uz svako brdo, tako ne znam kako bi tebi odgovarao. Generalno ok auto, iako u odnosu na S40 i 159 pomalo zastario. Isto vrijedi i za Passata, Octaviu, pa mozda i Audi A4, u slucaju Audija, nikako ne uzimati onaj sa S-line ovjesom, to je katastofa za nase ceste. Znaci ako ces samo da imas bas TOP auto, ono da se osjecas ko car, S40 ili 159 bez dvojbe, provozaj ih i sve ce ti biti jasno. Samo novi S40, stari je okarakterisan kao promasaj, zato su se sa novim potrudili da valja.

S druge strane, dobra stvar sa Audijem, Passatom, BMW-om je da ih kod nas raja gotivi mnogo, lako ces ih nekada prodati a i vjerovatno najmanje izgubiti na cijeni, zbog naseg mentaliteta svabo je svabo. Iako cini mi se da se i to polako mijenja, pa sve vise raje uzima i druge marke.
 
technoGeek je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
Ma za to sto si sve rekao da ti treba naj idealnije auto ti je octavia a5 karavan 1.9tdi , sjedi i vozi mal potrosac dijelova ima, komfornost ko ni jedno od navedenih.

Udobna na razini Golfa dvice... Sjedi malo u Renoa, Citroena, pa vidi sta je udobnost ;)

Ne pricam ti nista, ali i ptice na grani znaju da Golf i Octavia nisu nikako udobni

nije isto Fabia i Octavia, provozaj se malo u OCtaviji pa reci da je udobna ko Golf 2
 
Član
IGY je napisao(la):
OggyBoy ma e39 je sila auto, ali iskreno star je, nesto bi mladze i ekonomicnije

Nađi neki redizajnirani M optik, sjedi 2 kruga i mjenjaš mišljenje 101%!

Skoro sam vozao 530D M optik, skroz interesantan autić.:icon_biggrin:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Brane984 je napisao(la):
Uzmi u obzir i ovako nesto,ostace ti para,mala provjerenan kilometraza,nije star toliko,porodicno auto

http://www.pik.ba/artikal/2112174/skoda-octavia-1-9tdi/

;)

stara octavia je sa prostorom, pogotovo nazad tanka... nova daleko prostranija, posebno gepek, mozes leseve prenosit komotno, a do 17k moze se naci brzinski npr;
http://www.pik.ba/artikal/2052173/skoda-octavia-a5-1-9-tdi-elegance-/

... samo nove su nezgodne jer su popularne za kradju,...
Ma i nisu kasko nabacis i prst u uho ali meni ove oktavije nisu nesto unutra dizajnerski moglo je to bolje malo je popravljeno u novoj u mene susjedima novu ima dobro ga služi a i ne kradu see kod nas toliko moja preporuka alfa mazda seat ostala kompanija;)
 
Član
http://autopijaca.ba/index.php?sel=auto&view=35891
ovaj malo prelazi budzet, al nista te ne kosta pitat koja je zadnja, probaj mozda se isplati... ;) a prostora sigurno ko u prici :icon_smile:
 
Član
dado307 je napisao(la):
http://autopijaca.ba/index.php?sel=auto&view=35891
ovaj malo prelazi budzet, al nista te ne kosta pitat koja je zadnja, probaj mozda se isplati... ;) a prostora sigurno ko u prici :icon_smile:

Ma odlicno porodicno auto,samo mu je malo ovaj motor od 77 kw iako se IGY vjerovatno nece trkati s njim,ovolikom autu to nije dovoljno.Moj prijedlog Passat B5 isto karavan 130 ks 94 kw,moj rodjak ga ima s full opremom,znaci navigacija sve sto se stavljalo tad u passata,odlican je fakat prostora ima da se sjedne normalno iza mog rodjaka a on je 2.05 visok,tako da bi ti i ja to preporucio.;)
 
joj pa svi bi auta od 150ks :lol::lol:

b6 sa 105ks ide fino, 5 osoba i pun gepek i ide 4. uz Karaulu, pa sta ti treba vise
 

IGY

Član
Izgleda da je Zela pobijedio sa passatom :)
hvala svima na prijedlozima i komentarima, temu cu zakljucati, jer sam 50% odlucio ostalih 50% ce se realizovati nadam se iza nove godine

hvala jos jednom i ostajte mi zdravo :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top