Koje auto do 17 000

Koje auto do 17 000

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ovaj bmw je predobar, nema sta
al posto si poprilicno visok i kazes da u bmw-u niko ne bi mogao sjesti iza tebe...onda ni A4 ni 407 nisu za tebe jer nazad imaju jos manje prostora... vjeruj mi ;)
audi a6 ili bmw 5 e39 bi bili idealni

nermin suljagic je napisao(la):
passata i miran,uzmes sebi ekonomicnog sa 105 konja i rahat...ako pozelis snage chipujes i imas ih 140...
Imas ako doci do dijelova,solidan i prestižan je svakako...
http://www.pik.ba/artikal/2294504/vw-passat-6-1-9-tdi-stranac/
a nesto sam skoro nanjusio,ali ti nisi od toga...
http://www.pik.ba/artikal/2220713/peugeot-205-dimma/

hoce lik vise od 15000KM za njega
:D

a recimo ja sam se uvijerio jos kod starijih TDI motora da svi trose otprilike isto
golf 4 90KS i 150KS...razlika u potrosnji minimalna, a razlika u snazi ogromna
 
Član
Svatko ima svoj prijedlog i to je u redu, ali Passat je Passat, i po meni je on za obitelj broj 1 !!!:cool:
 
golf i slicna vozila iz VAG drupacije su da se otpisu ;) napominjem i skoda octavia
bmw 3 dobar auto ali malo je to cak sta vise i karavan je tijesan nazad

passat, a6 ili a4 karavn i bmw petice su porodicna auta i za osobu koje su visine kao IGY

svakako dobro treba razmislit jer auto se ne uzima na pricip daj sta das

najbolji bi bilo da se odlucis za neki uzi krug auta i osobno probas :icon_smile:
 
Član
markom je napisao(la):
veliki pozz za pljuvače BMW-a stvarno ste znalci ;)

definitivno za tu lovu redizajn E39 530d ,m optik ....

$(KGrHqJHJBkE63VtieS9BO2RuQ4ywQ~~_19.JPG

potpis , još ako imaš potrebu možeš i karavana uzeti .
 
Član
ja se lomim izmedzu
mazde 6 i 3
passata
leona
vectre 2008' redizajn
peugeot 407

ja bih od ovih uzeo passata... skoro mi je prijatelje kupio 4 godine starog ja mislim... 2,0 dizlo, 140 KS DSG... platio ga oko 8 000 eura ja mislim...
 
Početnik
Ja bih definitivno ovako nesto...ili s60, ako ti treba vece..
http://www.pik.ba/artikal/1641016/volvo-s40-2-0-diesel/
 
Član
Ma za to sto si sve rekao da ti treba naj idealnije auto ti je octavia a5 karavan 1.9tdi , sjedi i vozi mal potrosac dijelova ima, komfornost ko ni jedno od navedenih.
 
Mirsado je napisao(la):
Ma za to sto si sve rekao da ti treba naj idealnije auto ti je octavia a5 karavan 1.9tdi , sjedi i vozi mal potrosac dijelova ima, komfornost ko ni jedno od navedenih.

Udobna na razini Golfa dvice... Sjedi malo u Renoa, Citroena, pa vidi sta je udobnost ;)

Ne pricam ti nista, ali i ptice na grani znaju da Golf i Octavia nisu nikako udobni
 
Administrator
technoGeek je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
Ma za to sto si sve rekao da ti treba naj idealnije auto ti je octavia a5 karavan 1.9tdi , sjedi i vozi mal potrosac dijelova ima, komfornost ko ni jedno od navedenih.

Udobna na razini Golfa dvice... Sjedi malo u Renoa, Citroena, pa vidi sta je udobnost ;)

Ne pricam ti nista, ali i ptice na grani znaju da Golf i Octavia nisu nikako udobni

Hoces li ti hejteru ikad ista reci pozitivno za VAG koncern. Ovo nema veze samnom sto se u porodici voza jedna skoda, ali uvijek ulazis u neke rasprave cim se spomene VAG. Cuj udobnost na razini golfa dvice

I da, napisao si da vozis Fabiju od starog. Zasto njega nisi nagovorio da kupi sebi nekog renoa ili citroena. Ja da sam na tvom mjestu ne bi nikad ni sjeo u tu fabiju...

:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top