Koje Amortizere staviti da bude Golf2,Golf Country??

Koje Amortizere staviti da bude Golf2,Golf Country??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
kad si vec navalio i ako je bas za zezu
produzi fabricke , cijev fi koliko je tijelo amotrizera navaris na donji dio , hvataljke za stezanje navari niže .... opruge i lezaj gore ti ostaje gdje jeste , nazad isto

ali kako je vec neko napisao , nakon dizanja jace motanje i trzaj na gasu ode kineticki brzo
 
Član
kad si vec navalio i ako je bas za zezu
produzi fabricke , cijev fi koliko je tijelo amotrizera navaris na donji dio , hvataljke za stezanje navari niže .... opruge i lezaj gore ti ostaje gdje jeste , nazad isto

ali kako je vec neko napisao , nakon dizanja jace motanje i trzaj na gasu ode kineticki brzo

Hvala ti,evo jedan mi je momak upravu detaljno objasnio,tako se moze pozadi a vec naprijed ne bih smjeo,on mi je objasnio i ovaj i drugi nacin pa cu da vidim cim uhvatim vremena ovo da uradim :D
 
Legend
google i to ima rjesenje u vidu google translate-a
ne shvati me pogresno ali stalno se po forumu vrte iste teme, slicnih sadrzaja i problematika o kojima se vec pisalo xxx puta
Ima search engine samog bhtuninga, a opet kazem na googlu ima toga koliko hoces..
 
Član
google i to ima rjesenje u vidu google translate-a
ne shvati me pogresno ali stalno se po forumu vrte iste teme, slicnih sadrzaja i problematika o kojima se vec pisalo xxx puta
Ima search engine samog bhtuninga, a opet kazem na googlu ima toga koliko hoces..

Ne zna covjek sta onda moze upitati,duze vremena sam vec na forumu i nisam vidio ovako nesto da neko pita,mozda sam preskocio to ili sl.

Najgore je sto se sve moze naci na google-u samo je bitno dobro napisati search sto meni ne uspjeva :D
Treba onda na forumu ukinuti sve samo,ostaviti Garaze i projekte,ne vidim onda cemu sluzi ostalo.
Nemoj ni mene pogresno shvatiti,izvinjavam se unaprijed i moze lock na ovu temu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top