Koje Amortizere staviti da bude Golf2,Golf Country??

Koje Amortizere staviti da bude Golf2,Golf Country??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci,ekipa, :D
Nemojte sada doci,sta ce ti to ovo,ono,ako neko zna ovaj efekat da dobijem neka napise..

Svakako moram mijenjati amorizere :D

Untitledjrstj4swj.jpg

uztu5e.jpg


Nemojte,mislim ili moze biti..Rekla,kazala..Treba mi pouzdana info jer ovo kontam uraditi ;)
 
BHT Ovisnik
Mi smo jettu skoro ovoliko nazad dizali sa oprugama i amortizerima od passata posto je stalno sluzila kao tamic dok smo kucu pravili i gonjali tepihe haha. Uglavnom diglo se podosta
 
Mozes ga dignuti kako hoces...Ali namjenjat ces se kinetickih zglobova i ostalih dijelova podvozija,jerkad se podigne ovoliko lafeti nepravilno stoje i sve "trpi" na podvoziju....
 
Član
Mozes ga dignuti kako hoces...Ali namjenjat ces se kinetickih zglobova i ostalih dijelova podvozija,jerkad se podigne ovoliko lafeti nepravilno stoje i sve "trpi" na podvoziju....

Ma nebih mijenjao nista,nek lupa,sta ima veze :D
Samo kako ga dignuti ne mora ovoliko u zrak..

Znaci opruge od passata 85god.i to je to ??
 
Član
Mi smo jettu skoro ovoliko nazad dizali sa oprugama i amortizerima od passata posto je stalno sluzila kao tamic dok smo kucu pravili i gonjali tepihe haha. Uglavnom diglo se podosta

Znaci i naprijed i pozadi te opruge da stavim sa amortizerima ?..Moze li na golfa od passata posto su ovi njegovi losi ;)
 
Član
Ovo sa slika možeš postići samo kompletnim donjim postrojem od countrya....kao što vidiš ovog na slici je neko prerađivao, nije orginal.

A ja bih ti savjetovao da malo otvoriš google i gledaš i čitaš šta i kako, za golfove ima sve napisano, objašnjeno svuda, na svim jezicima svijeta...
 
Član
Ovo sa slika možeš postići samo kompletnim donjim postrojem od countrya....kao što vidiš ovog na slici je neko prerađivao, nije orginal.

A ja bih ti savjetovao da malo otvoriš google i gledaš i čitaš šta i kako, za golfove ima sve napisano, objašnjeno svuda, na svim jezicima svijeta...

Mada sumnjam da je ovo sa countrya,posto je komplet auto 1500KM,mada moze biti svasta ;)

p.s Ne znam naci nista,probao sam to prvo ;)
 
Član
Nadam se da znaš da je to što pokušavaš jako opasno!!!

Ma normalno,ali izgleda da je ne izvodivo zbog prenosa,zajebu se kineticki i sve..

Ma ovo auto ne bi islo p ocesti uopste,samo po makadamu!!

Vidjeti cu jos ima li rijesenja,ovaj ga je digao isto..
Ovaj golf je iz Zenice,sada je u Sarajevu i prodaje se,vjerovatno nesto ne ide i kvari se ;)
 
Član
Ako je u te svrhe onda sa srećom, možda bi se i dalo šta ojačat, ili jednostavno potražit dijelove od kantrija :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top