Kodiran kljuc za golf 3!!

Kodiran kljuc za golf 3!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi moze li mi iko nabaviti kodiran kljuc za golf 3...posto imam samo jedan!Nije mi bitan kljuc,vec samo kod iz njega...Hvala!
Po mogucnosti samo Tuzlanski kanton! Hvala!!!:cool:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ljudi moze li mi iko nabaviti kodiran kljuc za golf 3...posto imam samo jedan!Nije mi bitan kljuc,vec samo kod iz njega...Hvala!
Po mogucnosti samo Tuzlanski kanton! Hvala!!!:cool:

jbg ja znam za Banja Luku ...
 
Uhhh...mogu misliti koliko kosta u inter autu...Isao sam u Nipex,traze 135 KM da mi naprave kljuc!Ebem ti kljuc i mater mu,nije to space shutle!:icon_mad:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Uhhh...mogu misliti koliko kosta u inter autu...Isao sam u Nipex,traze 135 KM da mi naprave kljuc!Ebem ti kljuc i mater mu,nije to space shutle!:icon_mad:

Ja znam za Travnik, to ti je daleko...
 
Član
Napravis kljuc u Mercatoru mislim da dobijes cip za kodiranje u njemu(bude mala kockica koja se izvuce i u njoj ti je cip) to ti je 25KM, a ako ne dobijes taj cip u kljucu nadjes negdje bilo koji kljuc sa cipom od golfa 3, felicije il pola itd. i izvadis taj cip Mislim da ti cak oni gore mogu i nakodirat to ti je ona kopirnica na prizemlju tu rade i kljuceve.

A ako nebudu mogli, javi se, po tuzli ih kolko hoces.

U kompletu te nece izac preko 50KM to je najjeftinija verzija. jbg

poz
 
Ja sam ti svaki dan u TZ...gore studiram!Isao sam u Mercator u kopirnicu,i trazili su mi 100 KM da mi sve zavrse!Ali j*o te,i to je skupo...a ti ako mi mozes nabaviti kljuc...jos i bolje!Ja cu ti platiti,i onda odnijeti da mi "kopiraju" kod sa mog kljuca!A posalji mi poruku,ako sta naleti!POZZ!!!
 
Ja isto imam jedan kljuc isao sam u Berlinu Bihac i rekli su mi 200km za kljuc koji dolazi direkt iz njemacke morao bi im kopirati licnu kartu i saobracajnu auta...
 
Član
Cuj drug odnesi kljuc u Mercator samo kopiju da ti naprave bez Coda!!
I onda odes u Interauto il Nipex i oni ti mogu nakodirat.
Sa tim kodom koji ces dobit u tom kljucu

A ako to ne uspije,
Naci cemo se pa cu ti dat kod od felicije koji ti pase
 
Joj sto to komplikuju kljuc napravis u naj obicnijoj kopirnici ona kupis ampulu za taj model golfa, audija , opela vecinom su sve ampule iste do odredjenog godista, tad odes kod nekog ko dobro barata dijagnostikom dodijeli tvom ECU programu vise od jednog kljuca i ujedno iscita kod za isti i problem rijesen. Ovi u ovlastenim servisim samo nabijaju cijene zato se kradu sva vozila sto su kljucevi pravljeni kod njih.
 
Član
da bi se napravio bilo koji kodirani ključ za WV vozila mora se priključiti lap-top na vozilo kako bi se očitao kod ključa, drugačije ne može, cijena kod mene je 120,00 Km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top