Kodiran kljuc za golf 3!!

Kodiran kljuc za golf 3!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kodirani ključevi za WV vozila mogu se napraviti kako u servisu tako i kod ključara koji imaju kvalitetnu opremu. Da bi se napravio tvoj ključ treba se vozilo prikopčati na lap-top koji ima VAG program za očitanje koda. Nareže se novi ključ ( u kojem je tvornički ugrađen čip određene oznak što znači ne može svaki čip već čip za tu tipu.
za druga vozila potoji mašina RW4 koju ja imam gdje sama očitava kod ključa. Napominnjem da za neke vrste nije moguče napraviti dupli ključ, jer proizvođač to nije dozvolio "Silci"(Italija) da to radi. Napr. BMV, mercedes osim VITA" itd. Za Forda se upotrebljavaju specijalne glave tako da izrada jednog fordovog ključa kod mene košta 170,00 KM. Za tvoje vozilo košta 120,00 KM. Nisi ti jedini koji kukaš na cijenu, ali razmisli napr. koliko puta si oprao vozilo i to kako oprao, a koliko si ključeva u životu napravi, a sada ti jedan ključ skup treba biti realan. Sirovi ključevi su skupi, mašine i uređaji da se to napravi skupo, a vozači čekaju ili da slome ili da izgube ključ.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top