Kocnica trese?

Kocnica trese?

Član
Skoro sam i ja imao isti problem. Istroseni zadnji diskovi su stvarali problem. E sad je tu jedna fina stvar. Zadnji diskovi dolaze sa integrisanim lezajem i nekim dzidzama za ABS tako da ti je cijena istih oko 150KM po komadu. Plocice su 32KM
Mislim da kod mene nisu sa lezajem i tim stvarcicama, cini mi se oko 80KM da je par diskova..
 
Član
Imao sam slican problem prije 2 god :) Odvezao majstoru i rekao da su stvarno kriticni bili, i izbrusio diskove. I danas vozim na istim bez ikakvog treskanja i odlicno koce...
 
Član
ti najbolje znas kad su mjenjani diskovi i plocice, ako ti samo struze kad kocis to su plocice otisle, ako trese ono bas ubi onda su krivi diskovi to ti majstor projveri za par minuta.....ako nije nista od toga onda ti se pali abs iako ne bi trebao kod blagog kocenja....ako diskovi nisu puno jebani to se moze tokarit a plocice uzmes nove i rahat
 
Član
hvala na odgovorima, vidjet cu cim stignem sta je i kako :) trenutno cekam da mi jave jesul diskovi sa lezajem ili bez :/
Ima li neko mozda account za unitradeov TechDoc (online) cijenovnik dijelova ...?
 
Član
mozda kome zatreba, uglavnom najjeftiniji dijelovi dodju u AutoParts.u, prednji diskovi 78KM (par)-Ferodo, plocice 40KM Ferodo, zadnji diskovi 68KM par, plocice 32KM i 20KM (jer mogu od golfa 4)
 
Top