kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

RE: kockica M-TECH 2 project

Nista 50 i ostat ce mu pirpa i purola i taman,moze svoje spremit za proljece holte...
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

A koji ste vi židovi,eto džaba će vama ko vama....
cccc,ja ljudi:icon_rolleyes:
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

da sam blize ja bi to ispolirao i sve u zamjenu za mjesano :) ima covjek odlicno mjesano meso nisam se odavno bolje najeo ko onda kad smo bili ja i svabo na veceri :D
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

evo ja pregleda komplet temu, sve komentare sam procitao, od pojedinih ljudi sam unaprijed znao sta ce napisat, mislim na onaj izgled prije.
kockica je ko zvono,svaka cast,svidja mi se sto toliko obracas paznju na detalje. Sve je extra uklopljeno, ovo je po meni mozda i najbolji primjerak na nasim cestama,stvarno svaka cast kako si je doveo u red,samo naprijed druze
ove felge izgledaju prejebeno,mogu mislit kako ce biti kad legnu branici, jos jednom svaka cast;)
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

sta ti je ba....bmw-e je prava lutkica,super mu je kombinacija bjele i crne........
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

bmwscaner je napisao(la):
da sam blize ja bi to ispolirao i sve u zamjenu za mjesano :) ima covjek odlicno mjesano meso nisam se odavno bolje najeo ko onda kad smo bili ja i svabo na veceri :D

hahahaha e bas da si blize malo to bi i uradili ti meni da ispoliras felge u zamjenu za mjesano meso,mogli bi sada se dogovorit da tako uradimo ali ljubuski daleko ohladit ce se dok donesem:icon_smile:

šole je napisao(la):
A koji ste vi židovi,eto džaba će vama ko vama....
cccc,ja ljudi:icon_rolleyes:

Šole pocetni ČLAN.... :lol::lol::lol:
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Iko je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
da sam blize ja bi to ispolirao i sve u zamjenu za mjesano :) ima covjek odlicno mjesano meso nisam se odavno bolje najeo ko onda kad smo bili ja i svabo na veceri :D

hahahaha e bas da si blize malo to bi i uradili ti meni da ispoliras felge u zamjenu za mjesano meso,mogli bi sada se dogovorit da tako uradimo ali ljubuski daleko ohladit ce se dok donesem:icon_smile:

šole je napisao(la):
A koji ste vi židovi,eto džaba će vama ko vama....
cccc,ja ljudi:icon_rolleyes:

Šole pocetni ČLAN.... :lol::lol::lol:



Je li ti daleko do mene da doneseš miješano:icon_confused::cool:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

evo par novih slicica
kad se auspuh vario:icon_smile:
img404.imageshack.us/i/dsc00225pq.jpg/]
dsc00225pq.jpg
[/URL]





Uploaded with ImageShack.us

i evo koja slika M-TECH kompleta koji ceka ljepse dane za farbanje i montiranje,a to ce biti uskoro;):icon_smile:
dsc00306o.jpg/]
dsc00306o.jpg
[/URL]
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Iko je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
dohc24v je napisao(la):
Čestitke Ivane Šimin...nisam ni vidio da imaš kanal na forumu...nema šta,kockica je jako lijepa i sve 5...još samo falcove isfolirat i bit će spremna za proljetno bočenje po gradu;)

Jeli to navlacis musterije s tim poliranjem:lol::lol:
[morat cemo spustit na 15 kermi po felgi nema druge;):cool::lol:

dzinn16v je napisao(la):
Dosta njemu i 60-ka...

ma nece on za 60 kermi. evo ovako cemo dat cemo mu 60 kermi i od mene mijesano some taman cemo namirit na 80


Najbolje bi bilo da ja vama dam po 60 klebersona da vas ne gledam:lol::lol::lol:
dzinn16v je napisao(la):
Nista 50 i ostat ce mu pirpa i purola i taman,moze svoje spremit za proljece holte...

Pa neću purol mazat na kruh i jest...koji si ti ganci Đžilkošu jedan:lol::lol::lol:
Sređivam Periću felge sa petice tj pokušavam ih vratiti u stari sjaj i zaradit ću 3 puta više a imam manje posla nego na vašim felgama....bolje bi ti bilo da sam sebi poliraš nego da poliraš nokte:lol::lol::lol:;)
 
Top