kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

veceras ti stizu i cepovi za felge :)
sad kad je vec zima baci se na poliranje tockova jbg nije fer da nebude sjajni falc kad zabljesne proljetno sunce preko livanjskog polja :)
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

GolFanatiCars je napisao(la):
predobat i je winter setup;) de mi reci ti dodaci jesu skinuti radi zime ako jesu pametno ;) da ih sacuvas ;)

hvala. ovi dodatci sto su prije bili na onim slikama kad je tek ofarban oni su skinuti zato sto imam komplet M-TECH 2 samo cekam ljepse vrijeme da ga ofarbam. znaci to su drugi branici,lajsne i pragovi. a inace auto se ne vozi zimi pa tako da se cekaju samo ljepsi dani:icon_biggrin:

bmwscaner je napisao(la):
veceras ti stizu i cepovi za felge :)
sad kad je vec zima baci se na poliranje tockova jbg nije fer da nebude sjajni falc kad zabljesne proljetno sunce preko livanjskog polja :)

cepovi su stigli ima sat vremena i ovom prilikom ti se zahvaljujem;)
prednje dvije sam pripremio za farbanje samo trebam jos ove dvije zadnje i to je to. a polirat mi se neda zato sto felge nisam mislio zadrzavat,odvozit cu na njima ovu sezonu i onda nesto novo:icon_biggrin: da je naci rs-ice????????????? mogu se one naci samo treba malo deblji novcanik:icon_sad:
 
Legend
RE: kockica M-TECH 2 project

sve na svom mjestu ....prelijepo je vidjeti kako si skupio dosta originalnih , rijetkih ,.....a ocuvanih djelova
odlicno se uklopilo,a na borbetkama ce auto tek dobiti ono nesto....
svaka cast
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

predobra kockica ovaj player je predobar, imamo istu ćukicu ovu dole za sat...hahahhaa...sve najbolje..pozzzz
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

dzinn16v je napisao(la):
Kakvi su cepovi ravni ili?

nazalost nisu ravni cepovi ali dobri su i ovi samo trebam napravit neku naljepnicu preko njih

bad_look je napisao(la):
predobra kockica ovaj player je predobar, imamo istu ćukicu ovu dole za sat...hahahhaa...sve najbolje..pozzzz

hvala druze. ove cukice su iz porschea 924:icon_biggrin:

hvala svima na lijepi zeljama i jos boljim komentarima;););)
 

323

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Dobar bmw,sviđa mi se zimski set felni dobro mu stoji.:cool:
Jedino bi osvjezio malio unutrasnjost sa nekim bjelim detaljima.
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

benga je sex na tockovima, ima falcerice da mu stoje jbg!
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Čestitke Ivane Šimin...nisam ni vidio da imaš kanal na forumu...nema šta,kockica je jako lijepa i sve 5...još samo falcove isfolirat i bit će spremna za proljetno bočenje po gradu;)
 
RE: kockica M-TECH 2 project

dohc24v je napisao(la):
Čestitke Ivane Šimin...nisam ni vidio da imaš kanal na forumu...nema šta,kockica je jako lijepa i sve 5...još samo falcove isfolirat i bit će spremna za proljetno bočenje po gradu;)

Jeli to navlacis musterije s tim poliranjem:lol::lol:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

dohc24v je napisao(la):
Čestitke Ivane Šimin...nisam ni vidio da imaš kanal na forumu...nema šta,kockica je jako lijepa i sve 5...još samo falcove isfolirat i bit će spremna za proljetno bočenje po gradu;)

hvala Antisa na lijepim komentarima. a za falceve cemo vidjet kakvo bude stanje za vikend,ako koga zahasam za 80km odma dolazim tebi:lol::lol:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

dzinn16v je napisao(la):
dohc24v je napisao(la):
Čestitke Ivane Šimin...nisam ni vidio da imaš kanal na forumu...nema šta,kockica je jako lijepa i sve 5...još samo falcove isfolirat i bit će spremna za proljetno bočenje po gradu;)

Jeli to navlacis musterije s tim poliranjem:lol::lol:
[morat cemo spustit na 15 kermi po felgi nema druge;):cool::lol:

dzinn16v je napisao(la):
Dosta njemu i 60-ka...

ma nece on za 60 kermi. evo ovako cemo dat cemo mu 60 kermi i od mene mijesano some taman cemo namirit na 80
 
Top