Ko vozi Golfa 2 da mi malo Hellp:D

Ko vozi Golfa 2 da mi malo Hellp:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trizex je napisao(la):
Nop, ali imam veoma veoma dobru predstavu ko jeste :D

na marketu prije 3 dana postavljen oglas da je cijena 300km..nakon toga novi oglas cijena 200km..to su te sigurno i vidis otisle sad za 180:icon_smile: i to s gumama.. pa zar je tolika hica bila.. meni se nimalo nesvidjaju ali za te pare BGM bi ih i ja uzeo;)
 
Član
Felge koje si kupio ne idu na tvoje auto zato sto su raspon 4x98, a golf je 4x100, postavit ces ti njih ali ce ti se serafi popustati , zeznut ces navoje na serafima i glavcinama i ta guma je previsoka /50, trba ti /45 maximalno, i mislim da bi ti te felge mogle zapinjati od amortizere, stavi pa vidi sta se desava i javi nam da znamo.
 
Član
nije problem u rasponu šarafa 4x98 se mogu postavit na 4x100 s konusnim šarafima, ali ta ti dimenzija guma nikako ne odgovara. Na mkII najbolje odgovara 195/45-16 ako je neka uža felga kao što je u tvom slučaju ili 215/40-16 na one šire od 7.5J.
 
Član
koki+ je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
ako bi išao na ovu starnu ja sam uvijk predveče u Srebreniku pa se javi da odemo na kafu


ajd da se cujemo preko msn-a

frenky60@hotmail.com

eto pa dodaj

nemam ja msn drug nešto sam zasro na računaru pa sam moro oboriti sistem pa dok ja to sve instaliram, uglavnom nije frka kad budeš dolazio javi se

Te felge sto si uzeo su sa rasponom sarafa 4x98 i ET 40,dakle jako veliki izbacaj vani. Moja prognoza je da iako ih stavis na auto nekako jer je na golfu 4x100,sigurno ce parati,pozadi 100% a naprijed ces vidjeti,druga stvar sjebat ces i sarafe i navoje na nabama jer ti je razlika 2mm u rasponu sarafa.
Moja preporuka ne stavljaj to na auto.
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
ako bi išao na ovu starnu ja sam uvijk predveče u Srebreniku pa se javi da odemo na kafu


ajd da se cujemo preko msn-a

frenky60@hotmail.com

eto pa dodaj

nemam ja msn drug nešto sam zasro na računaru pa sam moro oboriti sistem pa dok ja to sve instaliram, uglavnom nije frka kad budeš dolazio javi se

Te felge sto si uzeo su sa rasponom sarafa 4x98 i ET 40,dakle jako veliki izbacaj vani. Moja prognoza je da iako ih stavis na auto nekako jer je na golfu 4x100,sigurno ce parati,pozadi 100% a naprijed ces vidjeti,druga stvar sjebat ces i sarafe i navoje na nabama jer ti je razlika 2mm u rasponu sarafa.
Moja preporuka ne stavljaj to na auto.

narucio sam na ebay Momo Strike Black 16x7,0J 4x100 ET38
izace me oko 650€
ove sam vec postavio 205-ice i ide sa njima.....
ko donese 180KM NJEGOVE SU I POPIJEMO PICE JOSHH:D
 
Član
Got2b je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
ZA 90€ ako su u dobrom stanju neces fulit...ako nista utopis ih nekome za 150€ i dobaaaar :lol:

mah uzeo sam felgice prije 2h ovde u TUZLI od momka eto iste su gore sa te slikice sa tog fijata....vidicu sutra kad dodjem s posla da postavim da vidim kako ce da ide jbg.....

eh ima ovde i bosanaca jell tak:D

ko od vas vozi starija auta sa full zatamljenim staklima ..ja imam problema ovde po TK s policijom :(:(:(:

u mene je sve zatamljenom nikad problema s tim nisam imao jer za to kako sam ja cuo kaznu nemogu napisati bio sam i u tuzli radio sam tamo nikad me nisu zafrkavali jedino zbog brzine:icon_mad: inace iz Maglaja sam POZZ.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top