knoxville vs Outrage

knoxville vs Outrage

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
legionar je napisao(la):
Samo uvedite pravilo da neko ko se takmicio ne moze glasati za nekoga ako je vec taj glasao za njega u njegovom takmicenju!
PS: Valjda ste skontali sta sam htio reci :D


hoces da kazes da takmicari ne mogu glasat ?
 
Član
Kasno je za glasanje jer se poznaje pobjednik, ali samo hocu reci svoje misljenje! Knox je imao puno bolju ideju, ali nije realizovana u potpunosti, prednji kraj je predobro uradjen svaka cast! Out: Kod tebe nekako felge nerealno izgledaju!! Ali je uradjen ostatak kako treba, isto farovi nisu lose ispali ali moglo je i bez znaka ali..

Cestitam pobjedniku!
 
Legend
knoxville je napisao(la):
izgleda da se ocjene dobijaju na auto koje izgleda što realnije..svašta..

al et

čestitam

vozi dalje

pa fakat da ti je tako jarane, pogledaj malo strane VT forume, pa ces vidjeti da ti se najvise ocjenjuje BRUSH SKILLS i da je auto realno, to ti je bit tuninga, ne da stavis sto vise plastike na njega ili dioda pa da to natjunirato izgleda ..

knoxville je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Outrage, moj glas ide za tebe..

knoxville, malo su ti felge mutne, kao i pozadina, boja je samo deseratured, nisi nista dodavao tako da jako lose izgleda, ali dobro si to zamislio ;)

ajd necu se sad raspravljat al et vidim da niko ne jebe ni 2% effect.e

a reci jel realnije da felge ovako budu zamrljane ili da zadnja guma od auta moze biti rezervna za kamiona ?

a ev ti mi samo reci sta sam uradio sve na autu..probaj se maximalno zagledat pa mi javi...

jarane tako zamrljane fele su isto nista (nemoj se ljutiti ali si me povukao za jezik ovim komentarom)..
ja ocjenjujem realnost, i kako sve to izgleda u sustini

nekom ce se svidjeti neke druge stvari, stvar je ukusa ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top