knoxville vs Outrage

knoxville vs Outrage

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni licno je najteza bila ideja farova! Neznam koliko sam pokusaja imao na farovima,dok nisam nasao solidan oblik i izgled farova,jako su neugodni! Al eto na kraju sam nesto napravio :)

Hvala jos jednom na glasovima ali i na komentarima!
 
Član
Sta je ovo knox,samo mi odradili svoj posao,ovo sve cekaju zadnji tren :) hehhe koliko ce dugo trajati glasanje,kako si to planirao?

A ja cekam da freek ostavi svoj komentar???
 
Legend
Outrage, moj glas ide za tebe..

knoxville, malo su ti felge mutne, kao i pozadina, boja je samo deseratured, nisi nista dodavao tako da jako lose izgleda, ali dobro si to zamislio ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Outrage, moj glas ide za tebe..

knoxville, malo su ti felge mutne, kao i pozadina, boja je samo deseratured, nisi nista dodavao tako da jako lose izgleda, ali dobro si to zamislio ;)

ajd necu se sad raspravljat al et vidim da niko ne jebe ni 2% effect.e

a reci jel realnije da felge ovako budu zamrljane ili da zadnja guma od auta moze biti rezervna za kamiona ?

a ev ti mi samo reci sta sam uradio sve na autu..probaj se maximalno zagledat pa mi javi...
 
Član
knoxville u cemu je sad problem???
Ja sam uradio i ti si uradio rad,raji se vise svidja moj rad,hocemo se sad svadjati oko toga? Nemoze ti svoj rad ocjenjivati,ja sam tvoj rad fino pohvalio,nisam ni rijec rekao ni moj bolji ni tvoj bolji,jer nisam u poziciji da govorim JA sam bolje uradio! Ali eto raja je pogledala i odlucila da im se vise svidja moj rad! Ako cemo se radi toga svadjati,netreba ni organizovati ovakvo takmicenje! Nije to cilj i poenta bila svega ovoga koliko ja znam!?

A posto vidim da si odlucio da kritikujes ti moj rad,pa da i ja kazem par taktova na tvoj? Zasto su ti zamucene felge??? Prvo to nije efekat vozila u pokretu ako si to htio da postignes,a i da jeste nemoze biti auto u pokretu a pozadina cista?! Svaka cast na radu ali ne pocjenjuj druge,budi fer i prihvati kako je vecina odlucila i glasala! Gubim bolju kada vidim ovakve komentare od tebe!!!
 
Član
Outrage je napisao(la):
knoxville u cemu je sad problem???
Ja sam uradio i ti si uradio rad,raji se vise svidja moj rad,hocemo se sad svadjati oko toga? Nemoze ti svoj rad ocjenjivati,ja sam tvoj rad fino pohvalio,nisam ni rijec rekao ni moj bolji ni tvoj bolji,jer nisam u poziciji da govorim JA sam bolje uradio! Ali eto raja je pogledala i odlucila da im se vise svidja moj rad! Ako cemo se radi toga svadjati,netreba ni organizovati ovakvo takmicenje! Nije to cilj i poenta bila svega ovoga koliko ja znam!?

A posto vidim da si odlucio da kritikujes ti moj rad,pa da i ja kazem par taktova na tvoj? Zasto su ti zamucene felge??? Prvo to nije efekat vozila u pokretu ako si to htio da postignes,a i da jeste nemoze biti auto u pokretu a pozadina cista?! Svaka cast na radu ali ne pocjenjuj druge,budi fer i prihvati kako je vecina odlucila i glasala! Gubim bolju kada vidim ovakve komentare od tebe!!!


nije ba nikakva frka..samo mi ide .... ma hajd ne bitno svaka čast ;)
 
kao ziri ovo cu reci:
Knox: isao si na artistic look, to mi se svidja. svidja mi se mnogo pozadina, mislim da lezi uz mracni motiv auta. kod svoje umjetnicke potjere si ipak pretjerao kod felgi. moras priznati da je ipak to sve moglo da se bolje realizuje. ne mogu ti opisati koliko mi se farovi svidjaju, pa i sav prednji dio komplet, ali nisi uspio da uradis saturaciju na autu da se istinski uklopi. iz umjetnickog aspekta razumijem da si zelio da postignes dobar kontrast. sve u svemu, da nisi efekte radio na felgama i mozda ih zamjenio nekim zescim bio bi definitivno moj favorit.

Out: ti iznenadjujes odmah na prvi pogled. dobijem osjecaj da su prosli tvoji pokusali bili radjeni od druge osobe. i dalje se moze vidjeti da nije sve radjeno na profi nivou, ali obzirom da PS-om vladas tek krace vrijeme, odradjen posao itekako dolazi do izrazaja. necu sakrivati svoje simpatije prema Knox-ovom konceptu koji ipak nije postigao nivo savrsenstva koji je itekako imao potencial da postigne, vise mi se svidja, kompletniji je. ali zbog nedostataka na njegovom radu i obima truda i modifikacija ulozenih u tvoj, proglasavam te pobjednikom. moras vise truda uloziti u detalje.

Pobjednik:

Outrage
 
Član
ebga vidis da sam poslusao ono tvoje "pusti da prenoci" mozda bi i stavio druge felge al et..

outrage sretno dalje

a vidimo se na battle ground 2 challengeu
 
Član
Hvala :) i knox naravno,ali sljedeci put cemo da zapalimo  glasace i ziri da nece znati koji je bolji rad :)

A freek sto se tice ove tvoje gore recenice,da moji prosli radovi djeluju kao da su radjeni od druge osobe,prepostavljam da je to pohvala za ovaj rad? A samo da napomenem da je ovo prvi rad koji sam uradio,nekai 4 sati provedeni i ostavio da prenoci,pa sutradan sam nastavio prepravljati i doradjivati,kao sto si savjetovao :)
 
Član
Samo uvedite pravilo da neko ko se takmicio ne moze glasati za nekoga ako je vec taj glasao za njega u njegovom takmicenju!
PS: Valjda ste skontali sta sam htio reci :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top