Klima Golf 4 SDI

Klima Golf 4 SDI

Pozz Imam golf 4 sdi 2003 god ali nema klimu, pa me zanima dali je isplativo ugraditi klimu naknadno, koliko je pouzdana ta klima i koliko se krecu cijene odprilike. U Lukavcu sam nasao komplet klimu 400 km, isplati li se to raditi ..... Hvala pozz
 
Po meni ne isplati, jer ces jos vise oslabit taj motor. Amidja mi ima sdi sa klimom, kad je upali bolje moj pasat ide sa isto kw.
 
Član
Pozz Imam golf 4 sdi 2003 god ali nema klimu, pa me zanima dali je isplativo ugraditi klimu naknadno, koliko je pouzdana ta klima i koliko se krecu cijene odprilike. U Lukavcu sam nasao komplet klimu 400 km, isplati li se to raditi ..... Hvala pozz
imam 1.9 sdi 47kw al kedi 2001 godina nema nista od opreme znaci ni radio ( takvog ga kupio ima plastika gdje se stavi radio) za ugradnju klime ti se ne isplati nikako, mozes probati al da te ne izadje skuplja pita od tepsije jer niko ti nece uvaziti tu ugradnju i kad ga budes prodavao nekad tamo znas kakav je nas narod odmah ce reci petljao po autu ovo ono
 
Član
Ako je auto super ocuvano isplati se, ili mozda jednostavnije prodas tog kupis sa klimom. Nije je uopste tesko ugradit jer je u tim autima dolazila klima ne ugradjujes u jugu
 
Ako je auto super ocuvano isplati se, ili mozda jednostavnije prodas tog kupis sa klimom. Nije je uopste tesko ugradit jer je u tim autima dolazila klima ne ugradjujes u jugu
Pa zao mi da ga mijenjam bas sam se naletio na dobro auto, top svi kazu majstora vidim 1 u godini kad servis radim samo. pa ugradio bih ako ne bi bila skuplja pita od tepsije
 
Član
A koliko uopste kosta ugradnja klime?
Svi pricaju da nije isplativo i da je "skuplja pita od tepsije", pa jbg, ne kosta ugradnja klime 4-5 hiljada maraka (pa da bude skuplja od auta)...
 
A koliko uopste kosta ugradnja klime?
Svi pricaju da nije isplativo i da je "skuplja pita od tepsije", pa jbg, ne kosta ugradnja klime 4-5 hiljada maraka (pa da bude skuplja od auta)...
Za ono sto sam ja uspio saznati 400-500 km, klima i toliko bi majstor uzeo od ruke to je oko 1000 km mislim da to nije skupo. kao sto je navikano.
 
Član
400KM kosta komplet klima, manuelna/ digitalna isto je. Moze negdje malo vise, a negdje jeftinije, ali otprilike tu je to, ostalo je na majstoru. Ne znam koliko je relna da kostaju ruke?
 
Član
Pa valjda on bolje zna kako mu auto ide, i pita za klimu ne za vucu.
Ne bi sigurno ni gledao auto ispod 120/130kw, da mu je do jacine.

Ako te dobro sluzi zasto ne, svaki drugi da uzmes tesko ces proci bez ulaganja, sta god uzimas radi svoje sigurnosti odma ulozis 500, na servise i potrosne dijelove.

Po mom misljenu bolje ugradit klimu nego zamijeniti auto.

Sent from my E6533 using Tapatalk
 
Član
I ja bih ugradio kad bi auto ostalo duze kod mene i ako imam novac sto da ne.. Ako se posao dobro odradi nece niko ni primijetiti da je naknadno uradjeno..
 
Član
Ma vecina auta starija od 10 godina vec vise nisu u vinklu, malo vrata, branik pomjeris ostetis. A ako bi doslo do prodaje nece miko primijetiti kakvo je stanje ispod haube, dal.je ventilator na mjestilu i sl.
A kako je fabricki predvidjeno mjesto za klime, i nije to ni yugo ni Ferari pa da je neki problem.

Nego nesto mi puno tih 500KM za ugradnju, kontam po servisima 1h posla kosta 50KM, mozda bi u servisu jeftinije kostalo.

U svakom slucaju ako se odlucis za ugradnju ispostuj pa napisi detalje ovdje

Sent from my E6533 using Tapatalk
 
Pa valjda on bolje zna kako mu auto ide, i pita za klimu ne za vucu.
Ne bi sigurno ni gledao auto ispod 120/130kw, da mu je do jacine.

Ako te dobro sluzi zasto ne, svaki drugi da uzmes tesko ces proci bez ulaganja, sta god uzimas radi svoje sigurnosti odma ulozis 500, na servise i potrosne dijelove.

Po mom misljenu bolje ugradit klimu nego zamijeniti auto.

Sent from my E6533 using Tapatalk
ma auto je top, evo godinu i jace ga vozim samo mu servis uradio i 2 gume kupio nista vise, mislim kvarova na mehanici nema, nema klimu i el.podizace pa sam mislio to da ugradim klimu obavezno a el.pod. bar u prednjim vratima, zbog sebe ne zbog prodaje, planiram ga zadrzati sto je duze moguce... kad ga se mislim rijesiti stavit cu na njeg kuku i napraviti traktor haha :D :D . SDI sam uzeo iz razloga jer volim laganiju voznju, prvo mi je auto, a i jeftini za odrzavanje, sa ovim do sad sam bio zadovoljan, koliko se narod zali da je slab los i trom, kod mene je na 14 kama i ide prilicno dobro.
 
Član
komšija ima tricu sdi,ima klimu i servo,ali nema airbag ni jedan ni centralno ni el stakla ništa samo klimu i servo,cudna oprema :D
 
Top