Kladionica

Kladionica

Član
E ovako... Ovaj problem kladionice mene muci vec neko vrijeme... Sta god da sam pokusavao nije vodilo u pozitivu, nakon nekog vremena mucenja i tamo ovamo sam ostajao bez para, ne velikih, jer sam vise htio steci iskustvo i vidjeti moze li se na kladionici zaraditi...

Do sada sam zakljucio da se pogadjajuci na kladionici i oslanjajuci se na predvidjanja i kao neko znanje ne moze doci do plusa... Jedino nekakvi matematicki modeli progresije ili neceg slicnog mogu dovesti do plusa ako se ne naleti na veliku losu seriju... Ja sam recimo od 10 over/under u kosarci pogodio samo 1, peti po redu, a igrao sam na progresiju, povecavao uloge za malo vise od dva puta... Tako da sam poslije pet uzastopnih promasaja odustao...

Jedino sto mi je donijelo plus (i to veliki) na kladionici je igranje na dojave ili insajdere... Tu samo ja i rodjak za tri dana digli oko 450 eurica cistih....i onda je i ta ljubav pukla, pa smo i mi otresli oko 250 eura do tih 450...

E sad me zanima, igra li ovdje neko kladionicu? Ima li zainteresovanih za takav sport?:D Ima li neko da radi u kladionici ili da ima nekog frenda, rodjaka, komsiju koji radi u kladi? Sve ovo pitam, jer bih volio da se raja sa foruma malo udruzi, da dodjemo do informacija (dojava) i da dignemo koji euro sa kladionica...

Moj konkretan predlog je da ako neko radi u kladi, vidi da dolaze na neku utakmicu velike uplate, ona se tada blokira i ne moze se uplatiti vise...Ali moze se uplatiti na netu, pa bi nam takva informacija bila jako korisna... Kao drugo, ako ima zainteresovanih, da skupimo nesto love, onda kupimo dojave i igramo....Ja sam dojave placao oko 12.5 eura, kad se to podjeli na veci broj ljudi onda to ne bude puno, pa se ne moraju igrati veliki ulozi i puno rizikovati.... Jer je meni tada bio najmanji ulog 50e....pa je bilo malo mjesta za duplanje...

Eto ako ima neko ko vidi nesto pozitivno ovdje i ima nekakvu ideju, nek izvali slobodno kakvu pametnu glupost....;)

Edit: Zaboravih napisati, ako neko ima neki link, gdje ima besplatnih dojava, insajdera ili tipova, koji imaju dobru prolaznost, neka posta... Mogu doci u obzir i dobri forumi na ovu temu... Ako je neko clan nekog zatvorenog foruma, mogla bi se izvuci koja infomacija...
 
Član
http://forum.hardwarebase.net/viewtopic.php?f=6&t=9797&p=138314#p138314

Recimo taj je 80% pogadjao, vidi se da momak zna, igrao sam mnogo njegovih prijedloga, i kasnije sam se kajao što nisam ulagao više :D
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
http://forum.hardwarebase.net/viewtopic.php?f=6&t=9797&p=138314#p138314

Recimo taj je 80% pogadjao, vidi se da momak zna, igrao sam mnogo njegovih prijedloga, i kasnije sam se kajao što nisam ulagao više :D

Meni se cini da je ovaj davno prestao igrati... :icon_biggrin:
 
Član
I ja sam vidio kad je zadnji put bio aktivan, nisam gledao postove, al napisah nešto, možda se nađe neko drugi sa prijedlogom :D
 
Član
Igram ja kladionicu, ali se ne obazirem previse na te neke dojave i insajdere...
Uzmem ja to u obzir naravno, ali ne odigram svaki put, nije to toliko sigurno koliko se cini (bar sam ja imao takvo iskustvo)...

Kao sto je jedan lik na jednom sajtu rekao: "J***s svaku dojavu osim one koju ti kaze golman neke od ekipa."

Igram onako radi zabave, uplatim 1-5KM, pa ako prodje dobro je, ako ne prodje nisam u velikom minusu...

Uglavnom ne bi bilo lose napraviti neki topic sa prijedlozima parova za danasnji dan, pa da fino zajedno sastavimo neke, nadam se dobitne, tikete... :D

Btw. danas pade na Austriji, izgubise od nekih Kazahstanaca... :(
 
Član
becke je napisao(la):
Btw. danas pade na Austriji, izgubise od nekih Kazahstanaca... :(

Dobro dosao u klub... I mene su ovi pokopali...
Ja na live kladjenu digao 3 eura, na tiketima pao 5 eura i sada ulozio 5 eura na paran broj golova na nekoj lijevoj utakmici...:D
 
Član
Evo gledam ove vecerasnje rezultate, stvarno skidam kapu ko je prosao danas tiket na kupu UEFA...
 
Član
Savjet:
Ja igram samo vikendom i to max po 2-3 para, uzmem bilten, sjedem sat-dva dobro proucim potencijalne dobitnike i izaberem izmedju njih 2-3 para idem sa ulogom da mi dobitak bude do 100KM jer preko rezu porez pa im nedam nista, znaci bude mi kvota 2,5 ulozim 40Km dobijam 100Km znaci cisto 60KM i tako evo vec 5-6 vikenda zaredom dignem im po 100-150KM... ;)
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Savjet:
Ja igram samo vikendom i to max po 2-3 para, uzmem bilten, sjedem sat-dva dobro proucim potencijalne dobitnike i izaberem izmedju njih 2-3 para idem sa ulogom da mi dobitak bude do 100KM jer preko rezu porez pa im nedam nista, znaci bude mi kvota 2,5 ulozim 40Km dobijam 100Km znaci cisto 60KM i tako evo vec 5-6 vikenda zaredom dignem im po 100-150KM... ;)

Tako i treba igrati, ali ja nisam u mogucnosti, jer ipak zavisim od roditelja jos uvijek, tj. ne radim, ne zaradjujem svoje pare...

I ovo sto JD. kaze... :D
 
Član
@Bekir_SA: Mozes li ovaj vikend podjeliti sa nama svoje parove, da vidimo kako ti to ide i usput da ubodemo koju marku....
 
Član
prosle god dobio jednom, ove rijedje... :D sala
ma ja se to rijetko kad kladim, i kad se kladim to bude ono, et da se moze sta pratit, marka-dvije nikakve velike pare...
 
Član
Ako neko ima nekih dobrih utakmica, za koje je dosta dobro informisan, neka to podjeli sa nama... Ja nemam vremena da se time bavim kao nekada, ali ako nesto iskopam napisacu ovdje...
 
2-3 PARA SE IZABERU BUBNES VECE NOVCE OKO 50KM I DOBIJES...Vjerujte ja tako igram,i vecinom dobijem,tako sam sebi feluge uzeo Bogami..
Steta sto nisam uslikao dobitne listice..Al u buduce hocu..
I sad se tesko i rjede pogodi nema utakmica....
Cekajte kad pocnu sezone..
 
Član
Sina je napisao(la):
@Bekir_SA: Mozes li ovaj vikend podjeliti sa nama svoje parove, da vidimo kako ti to ide i usput da ubodemo koju marku....

Vazi ;) ako bude "kakve ponude" al malo me je pocelo biti strah da me sreca ne napusti :icon_rolleyes: dobijam 5-6 puta za redom po 90-100KM...
 
Top