Kladionica

Kladionica

ibizasa je napisao(la):
na juvetu sam navijacki danas dobio na jednom tiketu, nije neki dobitak ali sam opet u plusu 20 km u odnosu na uplate :) heh, sutra max 3 markice uplata i ćao :)

i ja jucer jedan na brzinu sastavim kad dobijo 30km na 2km odigro 12 parova reko da imam pratit kad vidim jutros ubooo.... :cool:
 
Član
da se ima šta pratiti kad mi padne na um :)

clipboard03o.jpg
 
Član
evo ja bezze uplatio male kvote da vidim na cemu cu danas pasti
dynamo kiwv-illichivest - 1 1.15
shaktyor-partizan minsk - 1 1.25
stabaek-sandefjord - 1 1.25
pas giannina anagennisi - 1 1.20
lepzig-hertha - 1 1.35
litex-slavia sofia - 1 1.35
kvota 3.93 ulog 20KM max.dobitak 78.60

da vidimo na cemu danas padam
 
Član
elmir je napisao(la):
evo ja bezze uplatio male kvote da vidim na cemu cu danas pasti
dynamo kiwv-illichivest - 1 1.15
shaktyor-partizan minsk - 1 1.25
stabaek-sandefjord - 1 1.25
pas giannina anagennisi - 1 1.20
lepzig-hertha - 1 1.35
litex-slavia sofia - 1 1.35
kvota 3.93 ulog 20KM max.dobitak 78.60

da vidimo na cemu danas padam

ja sam prosao ovo sve.. odigrao poslije toga jos jedan na cenera ali fulio ev.. 2 para me po 1.3kvotu zaebalo... ali bitno je da sam ovih 6 gore pogodio ;)
 
Član
evo mala info za one koji mozda nisu vidjeli...

"Trener Juventusa, Luigi Delneri, na velikim je mukama uoči susreta sa Salzburgom, budući da na raspolaganju ima tek desetoricu zdravih seniora. Ostali su ili povrijeđeni ili nemaju pravo nastupa."

kad se vratim kuci postavicu sta sam ja odigrao, pa ako ko bude htio, nek prepisuje :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
evo mala info za one koji mozda nisu vidjeli...

"Trener Juventusa, Luigi Delneri, na velikim je mukama uoči susreta sa Salzburgom, budući da na raspolaganju ima tek desetoricu zdravih seniora. Ostali su ili povrijeđeni ili nemaju pravo nastupa."

kad se vratim kuci postavicu sta sam ja odigrao, pa ako ko bude htio, nek prepisuje :D

Nisam nešto igrao aktivno zadnjih desetak dana... tako da nije bilo ni dobitaka nikakvih, igrao na manje uplate bezze ono na brzinu... tuga, nije mi se ovo desilo odavno da ne dobijem ništa :)

Večeras se možda malo aktiviram... pa ćemo da vidimo ;)
 
Član
E jbg ja stavio Juve... a dvoumio sam se jer je utakmica sa najviše uplata a obično takve kiksnu...sreća pa je egzbicioni na marku
 
Član
no 1:

porto 1
cska 1
rosenborg 1x
sampdoria 1p1
PSG - dortmund oba daju
PSV 4+
leverkuzen 1

koef: 39,32


no2:

leverkuzen 1
man city 2
CSKA 1
sampdoria 1
PSG - dortmund oba daju
porto 1
rapid bec 1

koef: 24,71

ta dva sam ja odigrao, pa cemo vidjet hocel sta biti od toga :D

darko13 je napisao(la):
E jbg ja stavio Juve... a dvoumio sam se jer je utakmica sa najviše uplata a obično takve kiksnu...sreća pa je egzbicioni na marku

mah, ne mora znacit da juve nece dobiti. samo sto je premala kvota po mom misljenju :D
 
Član
Evo ja odigrao...

Hajduk - Zenit 1
Porto - Besiktas 3+
Liverpol - Napoli 1
Steaua - Utrecht 3+
AEK - Anderlect 3+

Sretno svima ;)
 
Član
nisam znao info za juventus i ebao me je za 100maca.. dobro je pa je uplata bila samo 5KM..sva sreca.. na drugom tiketu me man.city ebo.. tuga i zalost.. neda se u zadnje vrijeme pogodit.. legao sam para i para.. ccc..
 
Top