Kladionica

Kladionica

Član
dellas je napisao(la):
Gubi chelsea, ubi ih blackburn....

Dobili su ;)


Jedan listić za večeras...

BARCELONA-SEVILLA 3+
WESTERLO-CERCLE BRUGGE 3+
OOSTENDE-TOURNAI 1
U.CATOLICA-LA SERENA 1
PSV-TWENTE 3+
HAPOEL T.A.-BEER SHEVA 1

Kvota: 13 u kladionici REMI.

;)
 
Član
Fix 5851 Hapoel T.A.-Beer Sheva 1 1.40 30.10.10 19:30 Čeka početak
6589 Wolfsburg-Iserlohn 1 1.50 30.10.10 19:30 Čeka početak
5587 Oostende-Tournai 1 1.40 30.10.10 20:00 Čeka početak
5398 PSV-Twente 3+ 1.65 30.10.10 20:45 Čeka početak
5362 Barcelona-Sevilla 3+ 1.50 30.10.10 22:00 Čeka početak
5720 Cuenca-Olmedo 1 1.40 31.10.10 00:30 Čeka početak

Evo još jedan ;)
 
Član
nemogu opet da vjerujem, koji je ovo put da ja na glupim parovima padam, opet je danas fes otisao u zrak, ccc, gl.rangersi..ccc.. znaci chelsea mi preokrene,everton dobije,partizan i lutom dobiju i neki skoti me izdignu..cccccccccc
 
Član
elmir je napisao(la):
nemogu opet da vjerujem, koji je ovo put da ja na glupim parovima padam, opet je danas fes otisao u zrak, ccc, gl.rangersi..ccc.. znaci chelsea mi preokrene,everton dobije,partizan i lutom dobiju i neki skoti me izdignu..cccccccccc

neko uvek mora....jbg. Ja razmisljam da li da se vadim sutra....
 
Član
dellas je napisao(la):
elmir je napisao(la):
nemogu opet da vjerujem, koji je ovo put da ja na glupim parovima padam, opet je danas fes otisao u zrak, ccc, gl.rangersi..ccc.. znaci chelsea mi preokrene,everton dobije,partizan i lutom dobiju i neki skoti me izdignu..cccccccccc

neko uvek mora....jbg. Ja razmisljam da li da se vadim sutra....

ali sve je bilo 99% sigurno.. ja se nemam vise s cim vaditi..cccccccccccccccc
 
Član
pucao sam na kladionici, i dobijao barem 1000 puta, ali veruj mi nema sigurnog para ni da je kvota 1.01...samo podji od toga da je lopta okrugla i da svako svakoga moze dobiti...
 
Član
ma nema na kladionici ništa sigurno ja ću u buduće da izbjegavam parove na kojima ima puno uplata od takvih 5,6 bar dva kiksaju...što više parova vjerovatnoća manja da će proći bez obzira na kvote i dvica je dvica da igra ne znam ko, ja danas sve prođem i city opet izgubi...ko igra velike uloge što manje utakmica, ko igra iz hobija više utakmica mal ulog i to je to forsiranje te dovede da pošteno otreseš...
 
Član
na juvetu sam navijacki danas dobio na jednom tiketu, nije neki dobitak ali sam opet u plusu 20 km u odnosu na uplate :) heh, sutra max 3 markice uplata i ćao :)
 
Top